TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
“De oorlog duurt al dik twee jaar, maar eigenlijk hebben we maar één kant van het verhaal gehoord. Ik wil de andere kant aan bod laten komen”, legt Sean Langan uit in Ukraine’s War - The Other Side.
Dus reisde de documentairemaker naar het bezette oosten van Oekraïne om te laten zien hoe de mensen daar leven, onder voortdurende angst voor bombardementen. Ook wilde hij weten hoe het voor de Russische soldaten is om dagelijks hun leven te wagen voor de machthebbers in het Kremlin.
Het resultaat is een controversiële documentaire. Machthebbers en staatsgezinde media in Moskou omarmen Langans werk; Oekraïners over de hele wereld zijn er woedend over. Volgens hen is de documentaire pro-Russische propaganda, geen uitgebalanceerde journalistiek.
Melody Klaver trots op tweede seizoen Zussen: 'Met veel liefde aan gewerkt'
18:42Relaties onder vuur in maandtrailer GTST: scheiding, slippertjes en toenaderingen
14:24Expeditie Robinson-ster Tobias Camman op culinaire wereldreis voor nieuw tv-programma
13:57Zo zouden Erik de Vogel en Caroline De Bruijn hun einde in GTST zien
13:35Mindf*ck keert terug: nieuw seizoen en feestdagenspecial in de maak