TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Schooluitval, verveling en depressie; kinderen die geen les krijgen op het eigen onderwijsniveau, kunnen met dergelijke problemen te maken krijgen. Sofie van de Waart is onderwijsadviseur en specialist op het gebied van hoogbegaafdheid en schrijft columns over onderwijs voor Trouw.
In 2Doc: Utopie van Sofie is te zien hoe zij aan de slag gaat met een klas voor hoogbegaafde leerlingen van twee heel verschillende scholen in Breda. Explora is de naam van de klas, waar de kinderen op hun eigen niveau les krijgen.
Deze documentaire van regisseur Paul Sin Nam Rigter volgt Van de Waart, de leerlingen en de leerkrachten. Het lijkt goed te gaan: de kinderen voelen zich gezien, en de ouders en leerkrachten zijn enthousiast. Toch ontstaan er langzamerhand problemen.
De 2Doc: Utopie van Sofie is op donderdag 7 december vanaf 22:17 uur te zien op NPO2.
Veel bekende namen sluiten zich aan bij Videoland-serie Rippers
10:56Volgt Paul de Leeuw Martine van Os op bij We Zijn er Bijna?
10:00Zien we Dennis van der Geest ooit als deelnemer in Het Blok? Dit zegt hij zelf!
09:48Angela Schijf complimenteert Flikken Maastricht-collega Sergio IJssel: 'Wat een hunk'
09:12Praat Peter Hansler zijn mond voorbij over tweede seizoen van realityserie?