TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Schooluitval, verveling en depressie; kinderen die geen les krijgen op het eigen onderwijsniveau, kunnen met dergelijke problemen te maken krijgen. Sofie van de Waart is onderwijsadviseur en specialist op het gebied van hoogbegaafdheid en schrijft columns over onderwijs voor Trouw.
In 2Doc: Utopie van Sofie is te zien hoe zij aan de slag gaat met een klas voor hoogbegaafde leerlingen van twee heel verschillende scholen in Breda. Explora is de naam van de klas, waar de kinderen op hun eigen niveau les krijgen.
Deze documentaire van regisseur Paul Sin Nam Rigter volgt Van de Waart, de leerlingen en de leerkrachten. Het lijkt goed te gaan: de kinderen voelen zich gezien, en de ouders en leerkrachten zijn enthousiast. Toch ontstaan er langzamerhand problemen.
De 2Doc: Utopie van Sofie is op donderdag 7 december vanaf 22:17 uur te zien op NPO2.
We moesten er een jaar geduld voor hebben, maar nu kunnen we dan eindelijk genieten van de nieuwe reeks Haantjes op Netflix.
Dit zijn de favoriete liedjes van Cornald Maas tijdens het Eurovisie Songfestival 2026
09:55Johan Derksen snapt niets van uitslag The Voice of Holland: ‘Sanne stak er met kop en schouders bovenuit’ (video)
09:29Tommie Christiaan ontmoet zijn oude drugsdealer in EO-programma Hel of Hotel
08:47Video: De Bondgenoten-Fianca over haar avontuurtjes met Casper: ‘Het was een project’
07:54Presentator Wilfred Genee is tijdelijk afwezig bij Vandaag Inside