TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Schooluitval, verveling en depressie; kinderen die geen les krijgen op het eigen onderwijsniveau, kunnen met dergelijke problemen te maken krijgen. Sofie van de Waart is onderwijsadviseur en specialist op het gebied van hoogbegaafdheid en schrijft columns over onderwijs voor Trouw.
In 2Doc: Utopie van Sofie is te zien hoe zij aan de slag gaat met een klas voor hoogbegaafde leerlingen van twee heel verschillende scholen in Breda. Explora is de naam van de klas, waar de kinderen op hun eigen niveau les krijgen.
Deze documentaire van regisseur Paul Sin Nam Rigter volgt Van de Waart, de leerlingen en de leerkrachten. Het lijkt goed te gaan: de kinderen voelen zich gezien, en de ouders en leerkrachten zijn enthousiast. Toch ontstaan er langzamerhand problemen.
De 2Doc: Utopie van Sofie is op donderdag 7 december vanaf 22:17 uur te zien op NPO2.
Johnny de Mol is binnenkort weer te zien als presentator van De Oranjezomer
14:05Kijkers valt maar één ding op in laatste Studio Voetbal: ‘Rafael van der Vaart is knalbezopen’
12:53Tatjana Šimic bevestigt tweede seizoen van Kees Flodder
11:16Marlijn Weerdenburg onderbreekt opnames We Zijn er Bijna!: dit is waarom
10:06De Bondgenoten: Robert heeft zijn agressie niet onder controle en slaat erop los