TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Acht Nederlanders maken de reis van hun leven in deze zesdelige 3 op Reis-special. De een doet dat per tuktuk, de ander op een skateboard en weer een ander per fiets. Dat is de 25-jarige Seb.
In de eerste aflevering is hij al acht maanden onderweg naar eindbestemming India en pakt hij de boot naar Libanon. De buschauffeur uit Amsterdam legt de meer dan 8000 kilometer af om geld op te halen voor vluchtelingen. Dit gaat niet zonder gevaren.
Zo wordt hij gearresteerd door de militante beweging Hezbollah en reist hij met een militaire escorte door Irak. Hij filmt al zijn avonturen zelf, net als de andere reizigers uit deze serie.
Vanuit Oeganda zijn Sadat en zijn zwangere vrouw Nathalie op weg naar Sadats geboorteland Kenia. Hun vervoersmiddel: een oude truck.
De eerste aflevering van 3 op Reis: De Reis van Je Leven is op zondag 3 mei 2026 om 19:45 uur te zien op NPO 3.
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: Flikken Rotterdam goed uit de startblokken, 2Voor12 opnieuw dagwinnaar
10:00Patrick Lodiers denkt dat Wat Speelt Er geen problemen zal opleveren: 'Juist in deze rare tijd moet er gelachen worden'
09:56Deze bands doen mee met het nieuwe seizoen van The Tribute: Battle of the Bands
09:35Ontroerend: Maxim Froger verrast vader René met bijzonder optreden in Renze
06:47Vanavond op TV: Een jaar in vogelvlucht, Nederlands domste, The Next Three Days