TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Nienke de la Rive Box gaat naar een zeer afgelegen hostel in Engeland in de eerste aflevering van een nieuw seizoen 3 op Reis. Hoewel het een hele onderneming is om er te komen, is het uitzicht meer dan de moeite waard.
Nienke is in Lake District, een gigantisch natuurpark met maar liefst zestien meren. Na de lange wandeling komt ze gegarandeerd tot rust tussen de groene heuvels. Vanuit haar afgelegen slaapplaats reist ze verder naar Muncaster Castle, een achthonderd jaar oud kasteel dat al eeuwenlang in bezit is van dezelfde welgestelde familie.
Later dit seizoen wacht Nienke een nog groter avontuur. Ze neemt de trein naar de poolcirkel, terwijl haar collega-presentatoren andere bestemmingen opzoeken. Zo is Chris Zegers in Marokko en Jurre Geluk in Japan.
3 op Reis is vanaf 15 september iedere zondag om 19:40 uur te zien op NPO 3.
De TV van gisteren: Voice of Holland levert iets in bij tweede aflevering blind auditions
09:18Chris Woerts over scheiding prins Bernhard: 'Sylvie, er is een nieuwe miljonair op de markt!'
09:10Johan Derksen stapt wegens Wilfred Genee eerder op bij Vandaag inside
09:04Humberto Tan maakt RTL Tonight special met Mark Rutte
08:51Malgosia hint op bedavonturen met Joey Ceti in House of villains: 'Jij bent echt een bad bitch'