TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Nienke de la Rive Box gaat naar een zeer afgelegen hostel in Engeland in de eerste aflevering van een nieuw seizoen 3 op Reis. Hoewel het een hele onderneming is om er te komen, is het uitzicht meer dan de moeite waard.
Nienke is in Lake District, een gigantisch natuurpark met maar liefst zestien meren. Na de lange wandeling komt ze gegarandeerd tot rust tussen de groene heuvels. Vanuit haar afgelegen slaapplaats reist ze verder naar Muncaster Castle, een achthonderd jaar oud kasteel dat al eeuwenlang in bezit is van dezelfde welgestelde familie.
Later dit seizoen wacht Nienke een nog groter avontuur. Ze neemt de trein naar de poolcirkel, terwijl haar collega-presentatoren andere bestemmingen opzoeken. Zo is Chris Zegers in Marokko en Jurre Geluk in Japan.
3 op Reis is vanaf 15 september iedere zondag om 19:40 uur te zien op NPO 3.
Carrie op Vrijdag is deze week korter: dit is de reden
12:23Mariska Bauer onthult: 'Eigenlijk heb ik al een kleinkind'
12:00Deze programma's starten allemaal op maandag 23 februari 2026
11:04Jan Boskamp geeft gezondheidsupdate: 'Ik was net een dood vogeltje'
10:00Marianne Timmer blikt terug op haar Olympische carrière: 'Híerdoor was ik echt aangeslagen'