TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
IJsland heeft meer schapen dan mensen. Het land heeft naar schatting een half miljoen schapen rondlopen. Gedurende de zomer laten boeren hun kudde los en kunnen de dieren grazen in de natuur. Een van de oudere tradities in IJsland is 'rettír' dat in september gehouden wordt. Chris Zegers viert dit landelijke evenement waarbij mensen te voet en te paard hun schapen uit de bergen en valleien terughalen en ze naar de boerderij brengen.
Jennifer Hoffman is in Roemenië op zoek naar een ander dier. Ze bezoekt in het hooggebergte de Zuidelijke Karpaten waar wilde bizons leven. Recent zijn er dertien vrouwelijke Europese bizons losgelaten in het wild. Doel is om de genetische diversiteit van de kuddes die er al rondlopen te vergroten. Hoffman hoopt de bizons te zien.
Vandaag staat de tweede speelronde in de groepen C en D op het programma van het WK voetbal. Brazilië komt opnieuw in actie, terwijl in groep D de Verenigde Staten en Australië uitmaken wie de perfecte start van het toernooi een vervolg geeft.
Zien: De eerste beelden van de reboot van de serie Fort Alpha
10:19Arjen Lubach strikt Jelka van Houten en Donny Ronny voor zijn nieuwe show Taskmaster
08:14De TV van gisteren: Kijkers schrikken van ‘ongepaste’ opmerking Sayf in De Bondgenoten
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, Jumanji