TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De Rotterdamse vrienden Mich, Jay en Ruwhel groeiden op zonder hun vader. Ze waren al op jonge leeftijd op zichzelf aangewezen. Nu hebben ze zelf kinderen en zijn ze erop gebrand een rolmodel te zijn. Maar hoe doe je dat als je geen goed voorbeeld hebt?
In 3Doc: Generatie Pa volgt regisseur Bibi Fadlalla hun zoektocht naar sterk vaderschap. Het resultaat is een intiem portret van mannelijkheid, kwetsbaarheid en vaderschap.
Bibi Fadlalla: “Zelf ben ik door een alleenstaande vader opgevoed, daar heb ik als vrouw veel aan gehad. Het is toch je eerste voorbeeld van een man. Ik denk dat ik daardoor niet snel geïntimideerd ben door mannen en door de stoere praat en bravoure heen kijk. De complexe gevoelswereld daaronder, die wil ik in deze film laten zien.”
De TV van gisteren: Wie is de Mol? scoort met unieke opdracht
11:59Kijkcijfers: Heel Holland bakt elke dag valt nog altijd niet in de smaak
11:35Smart-bestuurder die werd aangereden door Máxima herkent zich niet in Videoland-serie
10:43Gerard Joling (65) op de vuist tijdens optreden na bierdouche
10:23Josje Huisman kreeg cultuurshock door deelname The bicycle race: 'Rollercoaster'