TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De Rotterdamse vrienden Mich, Jay en Ruwhel groeiden op zonder hun vader. Ze waren al op jonge leeftijd op zichzelf aangewezen. Nu hebben ze zelf kinderen en zijn ze erop gebrand een rolmodel te zijn. Maar hoe doe je dat als je geen goed voorbeeld hebt?
In 3Doc: Generatie Pa volgt regisseur Bibi Fadlalla hun zoektocht naar sterk vaderschap. Het resultaat is een intiem portret van mannelijkheid, kwetsbaarheid en vaderschap.
Bibi Fadlalla: “Zelf ben ik door een alleenstaande vader opgevoed, daar heb ik als vrouw veel aan gehad. Het is toch je eerste voorbeeld van een man. Ik denk dat ik daardoor niet snel geïntimideerd ben door mannen en door de stoere praat en bravoure heen kijk. De complexe gevoelswereld daaronder, die wil ik in deze film laten zien.”
Dries Roelvink springt in de bres voor Dave en Donny in Vandaag Inside
10:47Yvonne Coldeweijer maakt alsnog show voor Talpa, eerste aflevering nu al te zien
10:22Patricia Paay keert terug op tv met realityserie
10:00Hélène Hendriks blikt vooruit op De Staatsloterij Show: 'Dit is levensgroot apenkooien'
10:00Buddy Vedder grapt: 'In zekere zin heeft Jamai zijn carrière aan mij te danken'