TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Je zou misschien verwachten dat vijftig jaar na de overwinning op het Eurovisie Songfestival alles over ABBA wel bekend is. Niets blijkt minder waar: de makers van ABBA: Against the Odds zijn in de archieven gedoken en hebben niet eerder vertoonde beelden en audiofragmenten van Agnetha, Björn, Benny en Anni-Frid gevonden. Uit de gloriedagen van de Zweedse groep nog wel, want dat waren de jaren 70.
Na hun Songfestival-winst met Waterloo volgden hits als S.O.S., Dancing Queen, Fernando en Chiquitita. Begin jaren 80 nam de band een pauze, die definitief leek. Tot ABBA in 2021 plotseling een nieuw album en een concertreeks aangekondigde. De optredens zijn met hologrammen in plaats van de bandleden zelf. De band kan nu door tot in de eeuwigheid.
Voetbalfans kunnen woensdagavond hun hart ophalen. Met Cristiano Ronaldo, Harry Kane, Jude Bellingham en Luka Modric verschijnen meerdere wereldsterren op het veld tijdens de vierde speeldag van het WK voetbal 2026.
De eerste beelden van de nieuwe Netflix-serie De Eetclub zijn verschenen
09:05Oh nee: dit is waarom De Bondgenoten woensdag pas om 22:00 uur te zien is
08:44De TV van gisteren: De Bondgenoten-kijkers vellen eerste oordeel over nieuwe bewoners
06:47Vanavond op TV: Dertigers, De dag dat ..., Legally Blonde 2: Red, White & Blonde
19:39Samson-klassieker krijgt WK make-over: Marie Verhulst blaast 'Wij willen voetballen' nieuw leven in