TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Kunstmatige intelligentie of AI is voor veel gebruikers al een handig stukje gereedschap dat helpt bij specifieke taken. Het beveiligen van een telefoon met gezichtsherkenning bijvoorbeeld, of het opsporen van ontstekingen in een röntgenfoto. Er zijn ook mensen die in korte tijd een veel diepere, emotionele band met AI hebben ontwikkeld.
De nieuwe documentaireserie AI Love portretteert gebruikers die niet meer zonder kunnen, zoals de slechtziende Elian. Zij gebruikt de app Be My Eyes, die de wereld om haar heen voor haar beschrijft.
Jacob heeft een digitale vriendin met wie hij een betekenisvolle band heeft ontwikkeld. Dirk Jan wil na zijn dood blijven bestaan in een virtuele versie. Daarom is hij op zoek naar iemand die een AI-kloon van hem kan maken.
AI Love is op donderdag 23 januari 2025 om 21:00 uur te zien op NPO 3.
I’ve Got the Music in Me keert terug en verhuist naar de zondagavond
12:41Dit zijn de gasten van De Oranjezomer op maandag
11:35Komt er nog een nieuw seizoen van De Augurkenkoning op RTL4?
10:39B&B Vol Liefde: Hoe is het nu met? op deze dag te zien
10:07Dit is de startdatum van B&B Vol Liefde 2026
Dune zou een ‘onverfilmbaar boek’ zijn. Toch slaagt Denis Villeneuve er behoorlijk goed in.
