TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Kunstmatige intelligentie of AI is voor veel gebruikers al een handig stukje gereedschap dat helpt bij specifieke taken. Het beveiligen van een telefoon met gezichtsherkenning bijvoorbeeld, of het opsporen van ontstekingen in een röntgenfoto. Er zijn ook mensen die in korte tijd een veel diepere, emotionele band met AI hebben ontwikkeld.
De nieuwe documentaireserie AI Love portretteert gebruikers die niet meer zonder kunnen, zoals de slechtziende Elian. Zij gebruikt de app Be My Eyes, die de wereld om haar heen voor haar beschrijft.
Jacob heeft een digitale vriendin met wie hij een betekenisvolle band heeft ontwikkeld. Dirk Jan wil na zijn dood blijven bestaan in een virtuele versie. Daarom is hij op zoek naar iemand die een AI-kloon van hem kan maken.
AI Love is op donderdag 23 januari 2025 om 21:00 uur te zien op NPO 3.
Partnerbijdrage
Johan Derksen twijfelt over samenwerking met Lale Gül: 'Ze is de weg kwijt'
11:09Marieke Heebink laat zich uit over Sleepers-rel: 'Te veel stress'
10:33Emma Wortelboer hoopt op eigen interviewprogramma: 'Zoals Theo van Gogh dat ooit deed'
10:08Estavana over aangeschoten Rafael bij Studio Voetbal: 'Hij heeft wel op z'n kop gekregen'
09:40De TV van gisteren: kijkers weten al zeker wie Stars on Stage gaat winnen