TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In de zeven jaar dat Alberto Stegeman zijn programma Stegeman op de Bres maakt, heeft hij al tientallen criminelen aangepakt. Enkele van hen blijken echter hardleers. Zo ook in deze herhaling uit 2021 waarin Stegeman opnieuw achter Bart F. aangaat.
Die kreeg de programmamaker in 2019 al eens op zijn dak toen hij zich voordeed als importeur van niet bestaande sportwagens. Klanten deden forse aanbetalingen maar konden fluiten naar hun geld en de beloofde auto's. Dankzij Stegeman en zijn team werd F. veroordeeld wegens oplichting, maar hij had zijn lesje nog niet geleerd.
De oplichter krijgt de programmamaker opnieuw achter zich aan als hij zich uitgeeft als leverancier van merkhorloges. Ook nu wil hij vooraf geld zien, maar dat zet Alberto hem betaald. (HH)
Diederik uit De Bondgenoten: 'Anouk wil geen vrienden met me zijn'
11:27De Bondgenoten krijgt langere aflevering op Tweede Kerstdag
10:57De kerstfilm van Eén Grote Familie verschijnt ook op televisie (en wel op deze datum)
10:43Harry Potter kijken tijdens de kerstvakantie 2026? Dat kan!
10:00Marlijn Weerdenburg droomt van deelname aan dit tv-programma: 'Ik zou ja roepen'