TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In de zeven jaar dat Alberto Stegeman zijn programma Stegeman op de Bres maakt, heeft hij al tientallen criminelen aangepakt. Enkele van hen blijken echter hardleers. Zo ook in deze herhaling uit 2021 waarin Stegeman opnieuw achter Bart F. aangaat.
Die kreeg de programmamaker in 2019 al eens op zijn dak toen hij zich voordeed als importeur van niet bestaande sportwagens. Klanten deden forse aanbetalingen maar konden fluiten naar hun geld en de beloofde auto's. Dankzij Stegeman en zijn team werd F. veroordeeld wegens oplichting, maar hij had zijn lesje nog niet geleerd.
De oplichter krijgt de programmamaker opnieuw achter zich aan als hij zich uitgeeft als leverancier van merkhorloges. Ook nu wil hij vooraf geld zien, maar dat zet Alberto hem betaald. (HH)
Chantal Janzen: 'Martijn Krabbé stuurde me selfies tijdens The Voice of Holland'
12:15Terror Jaap is prijzengeld van De Gouden Kooi helemaal niet kwijtgeraakt
12:05Kijkers van House of Villains hebben medelijden met Big Brother-Ruud
11:16De Hygiënepolitie: 'Meer muizen dan mensen in bioscopen en kadavers van spinnen'
10:17Een Schat aan Shaffy: met deze artiesten duikt Chris Zegers in het werk van Ramses