TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
In de zeven jaar dat Alberto Stegeman zijn programma Stegeman op de Bres maakt, heeft hij al tientallen criminelen aangepakt. Enkele van hen blijken echter hardleers. Zo ook in deze herhaling uit 2021 waarin Stegeman opnieuw achter Bart F. aangaat.
Die kreeg de programmamaker in 2019 al eens op zijn dak toen hij zich voordeed als importeur van niet bestaande sportwagens. Klanten deden forse aanbetalingen maar konden fluiten naar hun geld en de beloofde auto's. Dankzij Stegeman en zijn team werd F. veroordeeld wegens oplichting, maar hij had zijn lesje nog niet geleerd.
De oplichter krijgt de programmamaker opnieuw achter zich aan als hij zich uitgeeft als leverancier van merkhorloges. Ook nu wil hij vooraf geld zien, maar dat zet Alberto hem betaald. (HH)
Olof uit Married at First Sight geeft relatie-update: heeft hij de liefde gevonden?
09:53Video: Tom Egbers over zijn afscheid bij de NOS en zijn plannen voor de toekomst
09:00Video: Victor Reinier is bezig met nieuwe plannen voor een comeback
08:58Dit programma vervangt Marble Mania op SBS6
08:00Carlo Boszhard doet een bekentenis: 'Ik durf dat eindelijk te zeggen'