TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In de zeven jaar dat Alberto Stegeman zijn programma Stegeman op de Bres maakt, heeft hij al tientallen criminelen aangepakt. Enkele van hen blijken echter hardleers. Zo ook in deze herhaling uit 2021 waarin Stegeman opnieuw achter Bart F. aangaat.
Die kreeg de programmamaker in 2019 al eens op zijn dak toen hij zich voordeed als importeur van niet bestaande sportwagens. Klanten deden forse aanbetalingen maar konden fluiten naar hun geld en de beloofde auto's. Dankzij Stegeman en zijn team werd F. veroordeeld wegens oplichting, maar hij had zijn lesje nog niet geleerd.
De oplichter krijgt de programmamaker opnieuw achter zich aan als hij zich uitgeeft als leverancier van merkhorloges. Ook nu wil hij vooraf geld zien, maar dat zet Alberto hem betaald. (HH)
SBS6 gooit programmering van De Bondgenoten weer om
12:59Dit is de startdatum van het nieuwe RTL-programma Los Het Op!
12:47I’ve Got the Music in Me keert terug en verhuist naar de zondagavond
12:41Dit zijn de gasten van De Oranjezomer op maandag
11:35Komt er nog een nieuw seizoen van De Augurkenkoning op RTL4?