TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In de zeven jaar dat Alberto Stegeman zijn programma Stegeman op de Bres maakt, heeft hij al tientallen criminelen aangepakt. Enkele van hen blijken echter hardleers. Zo ook in deze herhaling uit 2021 waarin Stegeman opnieuw achter Bart F. aangaat.
Die kreeg de programmamaker in 2019 al eens op zijn dak toen hij zich voordeed als importeur van niet bestaande sportwagens. Klanten deden forse aanbetalingen maar konden fluiten naar hun geld en de beloofde auto's. Dankzij Stegeman en zijn team werd F. veroordeeld wegens oplichting, maar hij had zijn lesje nog niet geleerd.
De oplichter krijgt de programmamaker opnieuw achter zich aan als hij zich uitgeeft als leverancier van merkhorloges. Ook nu wil hij vooraf geld zien, maar dat zet Alberto hem betaald. (HH)
De groepsfase van het WK voetbal zit erop na vandaag op. Met onder anderen Engeland, Portugal en wereldkampioen Argentinië in actie belooft het een spannende slotdag te worden, waarop de laatste tickets voor de knock-outfase worden verdeeld.
Wanneer is de finale van Het Perfecte Plaatje op Reis 2026 te zien?
12:23SBS6 komt met nieuwe spelshow The Golden Elevators
11:21Interview Thijs Römer en Mischa Blok wordt druk nabesproken: 'Tegenstrijdig'
10:52Shelly Sterk valt in de smaak bij VI-kijkers: 'Zo doe je dat bij de mannen'
10:11Mats uit De Bachelorette op 28-jarige leeftijd overleden