TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In coronatijd moest All You Need Is Love het voor het eerst zonder studio doen. De makers waren eigenlijk van plan om de studio na de pandemie weer te herintroduceren, maar ging toch nog voor een studioloze editie. En dat beviel ze wel, vertelt Robert aan RTL Boulevard. "Nu we het resultaat zo hebben bekeken, vond ik dit ook wel heel erg bijzonder en leuk om te doen."
Een van de belangrijkste redenen om de studio achterwege te laten, is volgens de presentator geld. De kritiek van kijkers dat ze met het ontbreken van de studio een verbindend element missen, weegt daar voor de makers blijkbaar niet tegenop. "Ik denk dat we het de volgende keer weer zonder studio gaan doen", geeft Robert te kennen.
Robert bevestigt ook dat er voorlopig nog geen eind komt aan zijn presentatie van All You Need Is Love. Hij heeft onlangs opnieuw een contract ondertekend als Dr. Love.
Buddy Vedder grapt: 'In zekere zin heeft Jamai zijn carrière aan mij te danken'
10:00Hélène Hendriks blikt vooruit op De Staatsloterij Show: 'Dit is levensgroot apenkooien'
09:57De TV van gisteren: veelbesproken finale The Voice of Holland ooit bezorgt RTL Tonight kijkcijferrecord
22:30Dit is de winnaar van The Voice of Holland 2026
15:04Terug van weggeweest: deze MAFS-koppels laten zien hoe het kan slagen