TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Amber Kortzorg groeide op bij haar Nederlandse moeder in Amsterdam. Haar Surinaamse vader Lloyd sprak ze af en toe, waardoor Suriname geen grote rol in haar leven speelde. Dat is nu veranderd, want voor de nieuwe zesdelige documentaireserie Alles Is Famiri reist de presentatrice van onder meer Kassa naar het land van haar vader.
Kortzorg onderzoekt wat identiteit betekent in een land met veel culturen en hoe zij daar zelf in past. Ook ontdekt ze meer over haar voorouders.
In Libelle sprak de televisiemaakster al uitgebreid over het programma. "Vorig jaar dacht ik: ik word dertig, het is tijd dat ik die andere kant ga verkennen. Niet alleen voor mezelf, maar voor alle Nederlanders. Want we hebben een enorme geschiedenis met Suriname die niet vrolijk is."
Soundos El Ahmadi haalt flink uit naar Vlaamse talkshowhost: ‘Bart, jij gaat nu stil zijn!’
10:24Zaterdag is The Connection niet te zien en dit is waarom
10:05Het tweede seizoen van The Real Housewives van het Zuiden gaat op deze datum van start
08:21De TV van gisteren: Bruisende Barbara is dolenthousiast over B&B van Klaas in Winter Vol Liefde: ‘Sodeknetter’
06:47Vanavond op TV: Sergio over de grens, Flo, I Care a Lot