TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In 1950 woonden er 2,5 miljard mensen op aarde. Nog geen 75 jaar later is dat aantal ruimschoots verdrievoudigd. Volgens de VN telt onze planeet in 2050 zelfs maar liefst 10 miljard bewoners. Deze onstuitbare bevolkingsgroei rijdt het streven naar een duurzame voedselindustrie flink in de wielen.
In deze aflevering van Alles op Tafel onderzoekt BinnensteBuiten-chef-kok Sharon de Miranda hoe we desondanks een toekomstbestendige maaltijd kunnen bereiden. Een hele opluchting: we hoeven niet massaal aan de gefrituurde sprinkhanen.
“Meerdere wetenschappers bevestigen dat als we 80 procent plantaardig koken en 20 procent overlaten voor dierlijke eiwitten, we zowel goed bezig zijn voor ons lijf als voor de aarde”, vertelde De Miranda eerder in de Flair.
Alles op Tafel is op maandag 29 juli 2024 om 19:50 uur te zien op NPO 2.
Engeland en Argentinië staan vanavond tegenover elkaar in de tweede halve finale van het WK voetbal 2026. Er wacht een beladen affiche tussen twee voetballanden met een rijke WK-geschiedenis, waarbij een plek in de finale op het spel staat.
Voor GTST-fans die even willen lachen: Er zijn nieuwe bloopers
16:02Netflix zoekt kandidaten voor levensgroot Monopoly-spel om miljoenenprijs
15:49B&B Vol Liefde-Petri heeft verhuisplannen: 'Niet eenzaam, maar wel veel alleen'
15:26Lisa Bal (Een Huis Vol) deelt eerlijk en beladen bericht over samengestelde gezin
14:06Spannende opnames voor Ewout: 'De situatie werd steeds dreigender'