TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In een blikje cola zitten gemiddeld acht suikerklontjes. In suikervrije frisdrank is de suiker echter vervangen door zoetstof. Geen wonder dat liefhebbers suikervrije frisdrank al snel accepteerden als een gezondere optie. In de laatste aflevering van Alles op Tafel onderzoeken de reporters in hoeverre dit een goed alternatief is.
Voor de bewuste zoetekauw is er nog een reden om te kijken: Ramon Brugman deelt zijn recept voor hazelnootpasta. Deze chef-kok houdt er zelf ook een gezond dieet op na. “Maar als ik af en toe een spaghetti carbonara maak, dan doe ik dat wel met eidooiers en Parmezaanse kaas”, vertelde hij bij BinnensteBuiten. “Meer calorieën kun je denk ik niet tot je nemen. Maar die gerechten moet je af en toe eten, anders is het leven niets aan!”
Deze aflevering van Alles op Tafel zie je op maandag 19 augustus vanaf 19:50 uur bij KRO-NCRV op NPO 2.
Op maandag 15 juni staan er opnieuw vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal. Spanje en België beginnen aan hun toernooi, terwijl later in de nacht ook Uruguay en Iran in actie komen.
Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op maandag
09:35Video: Flodder-actrice Lettie Ooshoek (buurvrouw Neuteboom) overleden
09:16Staat Johnny de Mol open voor terugkeer in GTST?
09:09Samenvatting Nederland - Japan WK voetbal 2026 (zonder spoilers)
08:08De TV van gisteren: 'Het is maar goed dat Johan Derksen geen zoon heeft'