TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Teamcoaches Berget Lewis en Shirma Rouse hebben een belangrijke rol in Amazing Grace. Het is de bedoeling dat de deelnemers hun nummers met veel emotie zingen, het is aan de coaches om hen daarin uit te dagen.
Rouse en Lewis hebben allebei veel ervaring in de gospelmuziek. Al in 1986 ging Berget Lewis met een gospelkoor op tournee door Amerika. Eind jaren 90 richtte ze The Berget Lewis Gospel Train op en met de Ladies of Soul zingt ze geregeld gospelnummers.
Ook Shirma Rouse kreeg het genre met de paplepel ingegoten. Tegen de EO vertelt ze daarover: “Ik was een jaar of vijf, zes en mijn oma stond op in de kerk. Ze liep naar voren en begon te zingen. Ik dacht: dit wil ik ook kunnen. Dát gevoel overbrengen. Alsof de Heilige Geest in het midden van de ruimte kwam.”
Relatie van Married at First Sight-Cindy is stukgelopen
13:33Gooische Vrouwen klaar met opnames: aftellen naar seizoen 8 kan beginnen
12:56Nieuwe Boer Zoekt Vrouw-baby geboren na een emotionele week
11:35Anouk tegen Diederik in De Bondgenoten: 'Wat ben jij een lul zeg'
11:11André Rieu krijgt bijzondere verrassing tijdens laatste Vrijthof-concert