TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Teamcoaches Berget Lewis en Shirma Rouse hebben een belangrijke rol in Amazing Grace. Het is de bedoeling dat de deelnemers hun nummers met veel emotie zingen, het is aan de coaches om hen daarin uit te dagen.
Rouse en Lewis hebben allebei veel ervaring in de gospelmuziek. Al in 1986 ging Berget Lewis met een gospelkoor op tournee door Amerika. Eind jaren 90 richtte ze The Berget Lewis Gospel Train op en met de Ladies of Soul zingt ze geregeld gospelnummers.
Ook Shirma Rouse kreeg het genre met de paplepel ingegoten. Tegen de EO vertelt ze daarover: “Ik was een jaar of vijf, zes en mijn oma stond op in de kerk. Ze liep naar voren en begon te zingen. Ik dacht: dit wil ik ook kunnen. Dát gevoel overbrengen. Alsof de Heilige Geest in het midden van de ruimte kwam.”
Roxeanne Hazes over The Passion: 'Het is echt op mijn lijf geschreven'
13:07Dit zijn de eerste beelden van De Bachelorette
12:16Arrie en Simoon uit Ik Vertrek na pittig jaar: 'Van de ene op de andere dag stond alles stil'
11:09Albert Verlinde reageert op speculaties over terugkeer naar Vandaag Inside
10:41Edson da Graça verbaast zich erover dat elke BN'er een documentaire krijgt