TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Teamcoaches Berget Lewis en Shirma Rouse hebben een belangrijke rol in Amazing Grace. Het is de bedoeling dat de deelnemers hun nummers met veel emotie zingen, het is aan de coaches om hen daarin uit te dagen.
Rouse en Lewis hebben allebei veel ervaring in de gospelmuziek. Al in 1986 ging Berget Lewis met een gospelkoor op tournee door Amerika. Eind jaren 90 richtte ze The Berget Lewis Gospel Train op en met de Ladies of Soul zingt ze geregeld gospelnummers.
Ook Shirma Rouse kreeg het genre met de paplepel ingegoten. Tegen de EO vertelt ze daarover: “Ik was een jaar of vijf, zes en mijn oma stond op in de kerk. Ze liep naar voren en begon te zingen. Ik dacht: dit wil ik ook kunnen. Dát gevoel overbrengen. Alsof de Heilige Geest in het midden van de ruimte kwam.”
Partnerbijdrage
Dries Roelvink springt in de bres voor Dave en Donny in Vandaag Inside
10:47Yvonne Coldeweijer maakt alsnog show voor Talpa, eerste aflevering nu al te zien
10:22Patricia Paay keert terug op tv met realityserie
10:00Buddy Vedder grapt: 'In zekere zin heeft Jamai zijn carrière aan mij te danken'
10:00Hélène Hendriks blikt vooruit op De Staatsloterij Show: 'Dit is levensgroot apenkooien'