TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In de tweede aflevering van het gospelprogramma Amazing Grace is het de beurt aan Lisa Loeb, Charly Luske, Carolina Dijkhuizen en Lucas Hamming om black gospel te zingen.
Dat kan emotioneel veel losmaken. Zo vertelt zanger en acteur Charly Luske openhartig over zijn gezinsleven met actrice Tanja Jess. De twee spraken eerder al over de problemen in hun huwelijk. Hij zingt in deze uitzending een heel persoonlijk nummer.
Volgens presentatrice Giovanca Ostiana is dat precies de bedoeling van het programma. “Gospel gaat over jezelf openstellen, zingen met hart en ziel. Een ander én jezelf raken. Zingen kan heel helend en bevrijdend zijn. Gospel betekent ook ‘the good news’.” Giovanca groeide zelf op in een gelovige omgeving en zong al jong in een gospelkoor.
Vanavond op TV: Frontlinie, André Hazes: En nu ..., The Punisher
23:59BOE! De Halloween-special van LOL: Last One Laughing is nu te zien op Prime Video
22:57Documentaire over Jade Kops in de maak: 'Het verhaal gaat verder'
22:19Timothy (B&B Vol Liefde) benaderd voor realityserie: 'Iedereen wil me hebben'
12:38Tina Nijkamp: 'Van deze BN'er schrik ik 's nachts nog weleens wakker'
Een nieuwe generatie voegt zich in Expend4Bles bij ’s werelds beruchtste huurlingen.
