TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In de tweede aflevering van het gospelprogramma Amazing Grace is het de beurt aan Lisa Loeb, Charly Luske, Carolina Dijkhuizen en Lucas Hamming om black gospel te zingen.
Dat kan emotioneel veel losmaken. Zo vertelt zanger en acteur Charly Luske openhartig over zijn gezinsleven met actrice Tanja Jess. De twee spraken eerder al over de problemen in hun huwelijk. Hij zingt in deze uitzending een heel persoonlijk nummer.
Volgens presentatrice Giovanca Ostiana is dat precies de bedoeling van het programma. “Gospel gaat over jezelf openstellen, zingen met hart en ziel. Een ander én jezelf raken. Zingen kan heel helend en bevrijdend zijn. Gospel betekent ook ‘the good news’.” Giovanca groeide zelf op in een gelovige omgeving en zong al jong in een gospelkoor.
Acteur Vincent Croiset over zijn gezondheid: 'Ik sla me er goed doorheen'
10:38De winnaars van de 2e kwalificatieronde van de Gouden Televizier-Ring 2026 zijn bekend
10:36Alles over de Gouden Televizier-Ring 2026
10:11De deelnemers van het tweede seizoen Hakken over de Sloot zijn bekend
10:00De tv-aanraders van Frits Sissing: 'Deze serie viel op door de geweldige dialogen'