TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In de tweede aflevering van het gospelprogramma Amazing Grace is het de beurt aan Lisa Loeb, Charly Luske, Carolina Dijkhuizen en Lucas Hamming om black gospel te zingen.
Dat kan emotioneel veel losmaken. Zo vertelt zanger en acteur Charly Luske openhartig over zijn gezinsleven met actrice Tanja Jess. De twee spraken eerder al over de problemen in hun huwelijk. Hij zingt in deze uitzending een heel persoonlijk nummer.
Volgens presentatrice Giovanca Ostiana is dat precies de bedoeling van het programma. “Gospel gaat over jezelf openstellen, zingen met hart en ziel. Een ander én jezelf raken. Zingen kan heel helend en bevrijdend zijn. Gospel betekent ook ‘the good news’.” Giovanca groeide zelf op in een gelovige omgeving en zong al jong in een gospelkoor.
Leontien van Moorsel blikt vooruit op The Bicycle Race: 'Ik ben duizend doden gestorven'
10:00Tim Hofman nog niet klaar met Over Mijn Lijk: 'Het is onderdeel van mijn bestaan geworden'
09:43De TV van gisteren: Wie is de Mol? scoort met unieke opdracht
11:59Kijkcijfers: Heel Holland bakt elke dag valt nog altijd niet in de smaak
11:35Smart-bestuurder die werd aangereden door Máxima herkent zich niet in Videoland-serie