TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In de tweede aflevering van het gospelprogramma Amazing Grace is het de beurt aan Lisa Loeb, Charly Luske, Carolina Dijkhuizen en Lucas Hamming om black gospel te zingen.
Dat kan emotioneel veel losmaken. Zo vertelt zanger en acteur Charly Luske openhartig over zijn gezinsleven met actrice Tanja Jess. De twee spraken eerder al over de problemen in hun huwelijk. Hij zingt in deze uitzending een heel persoonlijk nummer.
Volgens presentatrice Giovanca Ostiana is dat precies de bedoeling van het programma. “Gospel gaat over jezelf openstellen, zingen met hart en ziel. Een ander én jezelf raken. Zingen kan heel helend en bevrijdend zijn. Gospel betekent ook ‘the good news’.” Giovanca groeide zelf op in een gelovige omgeving en zong al jong in een gospelkoor.
Partnerbijdrage
Jim Bakkum belooft veel goeds voor nieuw seizoen Stars on Stage
10:00Mark van Eeuwen: 'Dit laatste seizoen is niet alleen een afscheid van Flikken Rotterdam, maar ook van Cees'
09:37Kerstliefhebbers opgelet: Single Bells is binnenkort weer te streamen
08:42De TV van gisteren: Wilde achtervolging in Bureau Groningen eindigt in flinke ravage, kijkers stomverbaasd
06:47Vanavond op TV: Flikken Rotterdam, Got talent, Rambo IV