TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In de tweede aflevering van het gospelprogramma Amazing Grace is het de beurt aan Lisa Loeb, Charly Luske, Carolina Dijkhuizen en Lucas Hamming om black gospel te zingen.
Dat kan emotioneel veel losmaken. Zo vertelt zanger en acteur Charly Luske openhartig over zijn gezinsleven met actrice Tanja Jess. De twee spraken eerder al over de problemen in hun huwelijk. Hij zingt in deze uitzending een heel persoonlijk nummer.
Volgens presentatrice Giovanca Ostiana is dat precies de bedoeling van het programma. “Gospel gaat over jezelf openstellen, zingen met hart en ziel. Een ander én jezelf raken. Zingen kan heel helend en bevrijdend zijn. Gospel betekent ook ‘the good news’.” Giovanca groeide zelf op in een gelovige omgeving en zong al jong in een gospelkoor.
Partnerbijdrage
Vanavond op TV: Off the record, Premiejagers, The Pope's Exorcist
06:00Boxing Stars 2026 kijken: zo volg je de wedstrijden live
22:24Deze kandidaten zien we terug in de finaleweek van De Slimste Mens najaar 2026
16:01Nieuws van de Dag komt met extraatje voor kijkers na reguliere uitzending
15:10Van schaatsen tot kerstfilms: deze tv-programma's brengen je alvast in de winterstemming