TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Chantal Janzen en teamcaptains Carlo Boszhard en Ruben Nicolai voeren Jelka van Houten en Berget Lewis terug naar 1998. Het is toch alweer bijna 25 jaar geleden, maar veel gebeurtenissen liggen nog vers in het geheugen.
1998 is het jaar dat we kennismaken met Google en de eerste modules van het International Space Station de lucht ingaan. Ook zorgt het Goede Vrijdag-akkoord dat jaar voor vrede in Noord-Ierland en treedt Jeltje van Nieuwenhoven aan als de eerste vrouwelijke voorzitter van de Tweede Kamer.
Ook op muzikaal gebied is 1998 memorabel. Anouk bracht haar eerste album uit en zowel Volumia! als de Zeeuwse band BLØF beleefden hun doorbraak. Celine Dion scoorde dankzij de film Titanic een onzinkbare monsterhit met 'My heart will go on'. (HH)
De TV van gisteren: Rust en Vreugd bejubeld door kijker
06:47Vanavond op TV: Project dans, The Tudors, Armageddon
10:43Code Rosé van De Meilandjes nog steeds niet verkocht: 'In de uitverkoop'
10:00Annet Malherbe lyrisch over Rust en Vreugd-collega Arjan Ederveen: 'Die man is een fenomeen op zich'
09:37Emotioneel interview met zus René Karst in Shownieuws: 'Het moeilijkste ooit' (video)