TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het geschiedenisprogramma Andere Tijden heeft het leukste voor het eind bewaard. De allerlaatste reguliere aflevering van dit programma gaat namelijk over de geliefde natuurbeschermer Jac. P. Thijsse.
Hij kwam eind negentiende eeuw als onderwijzer voor de klas te staan. Educatie zat hem in het bloed, vooral gericht op natuuronderwijs. Hij zette het tijdschrift De Levende Natuur op en was medeoprichter van de vereniging Natuurmonumenten.
Hij publiceerde talloze boeken en artikelen, maar het bekendst is hij van de tientallen Verkadealbums, die zich geregeld richtten op specifieke natuurgebieden, zoals Het Naardermeer, Texel en Langs de Zuiderzee.
Andere Tijden zelf leeft voort op YouTube en met specials op televisie, zoals in Andere tijden Sport. Lees ook: 'Ook deze programma's zijn slachtoffers van bezuinigingen'
De allerlaatste reguliere aflevering van Andere Tijden is op donderdag 23 oktober 2025 om 20:55 uur te zien op NPO 2.
Zijn Domenik en Ferenc uit MAFS nog samen? Dit denken jullie
11:05Eurovisie Songfestival 2026: hier kijk je de opening live
10:50De familie Wildeman uit Een Huis Vol komt met eerlijk bericht: 'Overleeft een relatie zoiets?'
10:00Dan Karaty blijkt enorme sportfanaat: dit zijn z'n tv-aanraders
09:48Podcast Over de Liefde van Debby Gerritsen komt binnenkort ook op tv