TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In zijn voorstellingen belicht Diederik van Vleuten vaak hoofdstukken uit de wereldgeschiedenis. De cabaretier sloeg de handen ineen met Andere Tijden voor een vertelling over de Conferentie van Évian in 1938.
Ongerust geworden door de situatie in nazi-Duitsland en de grote aantallen Joodse vluchtelingen deed de Amerikaanse president Roosevelt een oproep voor een diplomatieke top in het Franse Évian-les-Bains. De afgevaardigden konden het na negen dagen echter niet eens worden over de opvang van de vluchtelingen, en bezegelden zo mede het lot van miljoenen Joden.
In de uitzending deelt de 91-jarige Renate Reutlinger Breslow haar herinneringen aan de Kristallnacht en haar vlucht aan boord van het schip St. Louis naar Amerika, dat zijn grenzen dichthoudt.
Zo kijk je LIVE naar GLORY 105 op 7 februari
11:33Albert Verlinde baalde flink nadat Vandaag Inside de Gouden Televizier-Ring won
10:15Video: Chess krijgt keiharde klap in De Bondgenoten: 'Ze willen allemaal niet komen'
10:03De familie Jelies keert terug op televisie: dit is wanneer
10:00De tv-aanraders van Hélène Hendriks: 'Dit muziekprogramma vind ik ontzettend leuk'