TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In 1988 wonnen broers Ronald en Erwin Koeman als spelers het Europees Kampioenschap in Duitsland. 36 jaar later krijgen ze opnieuw die kans en wederom op Duitse grond, maar nu als bondscoach en assistent-trainer. Het is voor de makers van Andere Tijden Sport reden om extra aandacht te besteden aan de broers.
In deze aflevering gaan de Koemannen terug naar het Olympiastadion in München, de plek waar zij de beker wonnen. Ook bezoeken ze met jeugdvrienden de Groningse wijk waar ze opgroeiden en zoekt maker Kees Jongkind hun moeder op in Spanje. Hoe komt het dat twee broers uit de provincie beiden zo ver zijn gekomen, ondanks hun verschillende karakters? En welke rol hebben hun ouders daarin gespeeld? Die vragen zijn na deze aflevering beantwoord.
Deze aflevering van Andere Tijden Sport zie je op zondag 2 juni 2024 vanaf 22:05 uur bij NOS op NPO1.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Shorttracker Jens van 't Wout wint goud in ongelooflijk spannende finale
21:51Shorttracker Xandra Velzeboer maakt favorietenrol op 500 meter waar: GOUD!
20:44Ferry Doedens reageert na ophef over ‘heftige’ trailer Ferry Lost
15:01De eerste beelden van het nieuwe seizoen Urk! zijn verschenen
15:00Komt er een derde seizoen van Máxima? Regisseurs blijven geheimzinnig!