TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Andere Tijden Sport heeft weer een fijn onderwerp te pakken. In 1998 staat het tennisduo Paul Haarhuis en Jacco Eltingh voor de belangrijkste finale van hun loopbaan.
Tegen hun eeuwige rivalen Todd Woodbridge en Mark Woodforde kunnen ze Wimbledon winnen en als eerste duo ooit alle vier de grand slams op hun naam schrijven. Het is nu of nooit, want hoewel hij vijf jaar jonger is dan zijn dubbelpartner, heeft Eltingh vanwege blessureleed al aangekondigd de handdoek aan het eind van het seizoen over het net te gooien.
Toch is Paul Haarhuis de eerste games afgeleid, zijn gedachten dwalen af naar de WK-wedstrijd tussen Argentinië en Nederland die tegelijkertijd gespeeld wordt. De docu laat zien hoe verschillend het duo is en waarom ze elkaar toch accepteren.
Deze aflevering van Andere Tijden Sport is op zaterdag 19 april 2025 om 22:25 uur te zien op NPO 1.
Vandaag Inside: is botox misschien iets voor Johan Derksen?
13:40Kijk nu naar de trailer van de nieuwe MAX-serie Rust en Vreugd
11:58Waar is Jan Mulder gebleven?
11:18Eric Corton over zijn rol in Flikken Maastricht: 'Ik ben niet de nieuwe Wolfs'
10:58Welk programma vervangt Moordfeest op SBS6?