TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
André ontving vlak voor kerst een dagvaarding van zijn moeder. De zaak over het gebruik van de naam André Hazes gaat hem niet in de koude kleren zitten. "Rachel is een van de allerleukste mensen op aarde. Je kunt ontzettend met haar lachen en is leuk om in je omgeving te hebben. Totdat het tegenzit", aldus André in Shownieuws. "Dan draait het om en kan ze koud zijn." De band met zijn moeder is momenteel zo slecht, dat André soms het gevoel heeft geen moeder meer te hebben. "Soms zie ik mezelf als een wees."
De zanger noemt Rachel dan ook niet meer zijn 'moeder'. "Ik vraag dat ook aan mensen aan mijn omgeving. Ik herhaalde 'mijn moeder' omdat jij het zei", legt hij uit aan Evert. "Maar dat wil ik niet meer. Ik wil dat het een beetje vervaagt."
Dat André dit jaar toch van de partij is bij Holland Zingt Hazes, doet hij dan ook niet voor Rachel - ook al verdient zij er centen aan. "Er werken veel mensen hard achter de schermen. Zij komen in de problemen", verklaart hij deze keuze. "Ik kijk dan liever even een paar dagen niet lekker in de spiegel. Daarom heb ik besloten om mee te doen. Of ik meedoe in 2026 weet ik niet."
Tegenover de ellendige vete met Rachel, staat een mooie gebeurtenis: de verzoening met Roxeanne. "Zij is echt een cadeau in mijn leven", zegt André over hoe belangrijk deze herstelde band met zijn zus voor hem is.
Als André een openhartig diepte-interview geeft, kan zijn vader natuurlijk niet onbesproken blijven. Hij blikt terug op de 'angst voor die ouwe' die hij had en een heftige herbeleving toen hij zijn ouderlijk huis jaren later bezocht.
En hoe gaat het nu tussen André en Monique, die samen zoontje André hebben en na een verbroken verloving en knipperlichtrelatie weer samen zijn? Nou, als het aan André ligt, stappen ze alsnog in het huwelijksbootje. Ook heeft hij belangrijke afspraken met zijn zoon gemaakt.
De knock-outfase van het WK voetbal is in volle gang en vandaag staan er drie wedstrijden op het programma. Met Engeland, België en gastland Verenigde Staten in actie belooft het weer een spannende voetbaldag te worden.
Kelly de Vries deelt groot nieuws na exit Het Perfecte Plaatje op Reis
11:22Bardame onderbreekt uitzending VI Oranje: 'Gaat even helemaal mis hier'
10:54Dit is het uitzendschema van De Bondgenoten in juli
10:44Nicky van der Gijp binnenkort ook in Vandaag Inside? 'Rare dynamiek'
10:14Job Knoester openhartig over eigen verlies na nieuws Cody Gakpo: 'Ik kan hier niet onbewogen naar kijken'