TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
André Rieu en het koningshuis hebben een bijzondere band. Zo traden de Limburgse violist en zijn orkest in 2011 al op voor koningin Beatrix in de grotten van Valkenburg. In 2013 namen ze een deel van het muzikale programma rond de inhuldiging van Willem-Alexander hun rekening. Het was zeker niet voor het laatst dat Rieu een optreden voor de vorst en zijn familie mocht verzorgen.
Een van Rieus hoogtepunten was Koningsdag 2022 in de Limburgse hoofdstad. De Maastrichtenaar en zijn muzikanten speelden enkele nummers voor de jarige vorst en zijn gezin. De Oranjes haakten in en deinden mee. Ze zongen zelfs mee.
In André Rieu en de Oranjes zijn de mooiste koninklijke optredens van Rieu te zien. Hij vertelt ook uitgebreid over zijn contact met de koninklijke familie.
Ortál Vriend eert Flikken Rotterdam-collega Cees Geel: 'Koester alle mooie herinneringen'
10:35Nachtmerrie voor Gerda en Mathilde (Urk!) op vakantie: 'Ze schreeuwde het uit van de pijn'
10:27Herman van der Zandt over nieuw seizoen De Slimste Mens: 'Er doen grote namen mee'
09:54De Bondgenoten-Salar reageert voor het eerst op geruchten over relatiebreuk met Mercedes
09:29Viaplay-kijkers schrikken zich rot als darter onwel wordt op podium