TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
André Rieu en het koningshuis hebben een bijzondere band. Zo traden de Limburgse violist en zijn orkest in 2011 al op voor koningin Beatrix in de grotten van Valkenburg. In 2013 namen ze een deel van het muzikale programma rond de inhuldiging van Willem-Alexander hun rekening. Het was zeker niet voor het laatst dat Rieu een optreden voor de vorst en zijn familie mocht verzorgen.
Een van Rieus hoogtepunten was Koningsdag 2022 in de Limburgse hoofdstad. De Maastrichtenaar en zijn muzikanten speelden enkele nummers voor de jarige vorst en zijn gezin. De Oranjes haakten in en deinden mee. Ze zongen zelfs mee.
In André Rieu en de Oranjes zijn de mooiste koninklijke optredens van Rieu te zien. Hij vertelt ook uitgebreid over zijn contact met de koninklijke familie.
Zo liep het negentiende seizoen van Flikken Maastricht af
09:06Dit is de winnaar van No Way Back VIPS
08:00De TV van gisteren: De Slimste Mens-kijkers op puntje van hun stoel tijdens enorm spannende finale
06:47Vanavond op TV: Flikken Maastricht, The voice of Holland, Next
23:19Sascha Visser reageert in Pauw & De Wit op alle kritiek over docu Ferry Doedens: 'We gaan geen grenzen over'