TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
André Rieu: Welcome to my World is al in kerstsferen. In Breda repeteert Rieu met veertig schaatsers de 'Schaatsenrijderswals', een compositie uit 1882, voor het kerstconcert in Maastricht.
De wals behoort tot de nieuwe concertreeks die de Limburgers heeft opgetuigd. Evenementenhal MECC verandert hierbij in een winterwonderland inclusief ijsbaan, waarop de schoonrijders in een Fries kostuum zullen schaatsen.
Maar in deze vijfde aflevering is het ook tijd voor een jaarlijkse traditie; de orkestleden krijgen ieder een kerstcadeautje van de violist en zijn vrouw Marjorie. Rieu houdt sowieso van deze tijd van het jaar. De feestdagen viert hij jaarlijks met Marjorie, zijn twee zonen en hun vrouwen en zijn vijf kleinkinderen, die hem liefkozend Opa Viool noemen.
Erben Wennemars stopt als schaatsanalist bij NOS: 'Kan mijn werk niet meer op de vrije manier doen die ik nastreef'
11:01Marijn Kuipers deelt haar verborgen strijd met boulimia in BNNVARA-documentaire
10:04'MAX Vakantieman zie je weer vanaf deze datum'
09:16Eerste namen van gasten bekend van nieuw interviewprogramma Wilfred Genee
08:27De TV van gisteren: Meer animo voor tweede halve finale van Eurovisie Songfestival