TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
André Rieu: Welcome to my World is al in kerstsferen. In Breda repeteert Rieu met veertig schaatsers de 'Schaatsenrijderswals', een compositie uit 1882, voor het kerstconcert in Maastricht.
De wals behoort tot de nieuwe concertreeks die de Limburgers heeft opgetuigd. Evenementenhal MECC verandert hierbij in een winterwonderland inclusief ijsbaan, waarop de schoonrijders in een Fries kostuum zullen schaatsen.
Maar in deze vijfde aflevering is het ook tijd voor een jaarlijkse traditie; de orkestleden krijgen ieder een kerstcadeautje van de violist en zijn vrouw Marjorie. Rieu houdt sowieso van deze tijd van het jaar. De feestdagen viert hij jaarlijks met Marjorie, zijn twee zonen en hun vrouwen en zijn vijf kleinkinderen, die hem liefkozend Opa Viool noemen.
Greetje uit Urk! na relatiebreuk: 'Er is trauma, ik kan het niet mooier maken'
10:47Gert en Viktor Verhulst presenteren samen een nieuwe verborgen-camerashow
10:32Special van Miljoenenjacht op komst: 'Ook met live-schakeling'
10:26Carrie ten Napel twijfelde om Sterren op het Doek over te nemen van Özcan Akyol: 'Hij vindt het moeilijk'
09:50Komt er nog een nieuw seizoen van De Erfgenaam?