TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Beau van Erven Dorens spreekt in Antoni van Leeuwenhoek - Over Leven met Kanker met het personeel en de patiënten van het Amsterdamse AVL.
Vernoemd naar microbioloog Antoni van Leeuwenhoek (1632 - 1723) lag de kiem voor het gelijknamige ziekenhuis in 1913. Het Nederlands Kanker Instituut (NKI) werd opgericht, en opende een jaar later de kliniek Antoni van Leeuwenhoek-huis aan de hoofdstedelijke Keizersgracht, dat maximaal zeventien patiënten kon huisvesten.
In 1929 verhuisde het naar het voormalige militaire hospitaal aan de Sarphatistraat om tenslotte in 1973 in het speciaal gebouwde pand aan de Plesmanlaan zijn onderdak te vinden. De missie van het Antoni van Leeuwenhoek: ‘Een medicijn voor elke vorm van kanker en de beste zorg voor elke patiënt’.
Antoni van Leeuwenhoek - Over Leven met Kanker is iedere dinsdag om 20:30 uur te zien op RTL 4.
Eerste beelden Flikken Maastricht seizoen 20 verschenen: dit gaat er gebeuren met Wolfs
08:40De TV van gisteren: Zweverige types vallen niet in de smaak bij Het Roer Om-kijkers
06:47Vanavond op TV: Brieven aan Hueting, Winter vol liefde, The Adjustment Bureau
21:59Vader van Valentijn Driessen overleden: 'Precies gegaan zoals hij wilde'
20:14Rob Geus en John van den Heuvel ondernemen juridische stappen na uitlatingen Johan Derksen over sauna