TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In het kader van 75 jaar Arbeidsvitaminen haalden Gerard en andere oud-presentatoren als Aldith Hunkar en Hans Schiffers herinneringen op aan het langstlopende radioprogramma ter wereld.
Als jonge hond vond Gerard het lastig dat zijn rol in het programma zo beperkt was. Hij wist dat hij veel meer in zijn mars had dan alleen verzoeknummers aan- en afkondigen. Toch mocht hij niet teveel zijn stempel op Arbeidsvitaminen drukken. Er werd hem zelfs verteld: "Hoe meer jij je bek houdt jongen, hoe succesvoller dit programma is."
“Het radioprogramma #Arbeidsvitaminen viert deze week zijn 75ste verjaardag. Oud-presentator @gerardekdom vertelt over zijn begin bij de show als 23-jarige. "Ze zeiden altijd: hoe meer jij je bek houdt jongen, hoe succesvoller dit programma is". #Op1 pic.twitter.com/bb3kOoHyeD — Op1 (@op1npo) February 17, 2021
Engeland en Argentinië staan vanavond tegenover elkaar in de tweede halve finale van het WK voetbal 2026. Er wacht een beladen affiche tussen twee voetballanden met een rijke WK-geschiedenis, waarbij een plek in de finale op het spel staat.
Voor GTST-fans die even willen lachen: Er zijn nieuwe bloopers
16:02Netflix zoekt kandidaten voor levensgroot Monopoly-spel om miljoenenprijs
15:49B&B Vol Liefde-Petri heeft verhuisplannen: 'Niet eenzaam, maar wel veel alleen'
15:26Lisa Bal (Een Huis Vol) deelt eerlijk en beladen bericht over samengestelde gezin
14:06Spannende opnames voor Ewout: 'De situatie werd steeds dreigender'