TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In het kader van 75 jaar Arbeidsvitaminen haalden Gerard en andere oud-presentatoren als Aldith Hunkar en Hans Schiffers herinneringen op aan het langstlopende radioprogramma ter wereld.
Als jonge hond vond Gerard het lastig dat zijn rol in het programma zo beperkt was. Hij wist dat hij veel meer in zijn mars had dan alleen verzoeknummers aan- en afkondigen. Toch mocht hij niet teveel zijn stempel op Arbeidsvitaminen drukken. Er werd hem zelfs verteld: "Hoe meer jij je bek houdt jongen, hoe succesvoller dit programma is."
“Het radioprogramma #Arbeidsvitaminen viert deze week zijn 75ste verjaardag. Oud-presentator @gerardekdom vertelt over zijn begin bij de show als 23-jarige. "Ze zeiden altijd: hoe meer jij je bek houdt jongen, hoe succesvoller dit programma is". #Op1 pic.twitter.com/bb3kOoHyeD — Op1 (@op1npo) February 17, 2021
Dit is wanneer het nieuwe seizoen van Taskmaster te zien zal zijn
08:28De TV van gisteren: Wat Speelt Er maakt de verwachtingen van kijkers niet waar met stroeve start
06:47Vanavond op TV: Flikken Rotterdam, Dokter Deen, Last Seen Alive
13:50Komt Home Alone in 2026 op televisie met kerst?
13:28Genieten maar: de eerste beelden van Boer Zoekt Vrouw 2026 zijn er