TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In het kader van 75 jaar Arbeidsvitaminen haalden Gerard en andere oud-presentatoren als Aldith Hunkar en Hans Schiffers herinneringen op aan het langstlopende radioprogramma ter wereld.
Als jonge hond vond Gerard het lastig dat zijn rol in het programma zo beperkt was. Hij wist dat hij veel meer in zijn mars had dan alleen verzoeknummers aan- en afkondigen. Toch mocht hij niet teveel zijn stempel op Arbeidsvitaminen drukken. Er werd hem zelfs verteld: "Hoe meer jij je bek houdt jongen, hoe succesvoller dit programma is."
“Het radioprogramma #Arbeidsvitaminen viert deze week zijn 75ste verjaardag. Oud-presentator @gerardekdom vertelt over zijn begin bij de show als 23-jarige. "Ze zeiden altijd: hoe meer jij je bek houdt jongen, hoe succesvoller dit programma is". #Op1 pic.twitter.com/bb3kOoHyeD — Op1 (@op1npo) February 17, 2021
De streamingtip van de week: The Gentleman seizoen 2
13:30Wanneer speelt Botic van de Zandschulp zijn US Open-kwartfinale tegen Zverev?
11:28Privédetective Nico van den Dries krijgt een eigen programma op SBS6
11:09Monique Hansler reageert op kritiek De Hanslers: 'Dat vind ik jammer'
10:14Peter van der Vorst stopt bij DPG Media