TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
In het kader van 75 jaar Arbeidsvitaminen haalden Gerard en andere oud-presentatoren als Aldith Hunkar en Hans Schiffers herinneringen op aan het langstlopende radioprogramma ter wereld.
Als jonge hond vond Gerard het lastig dat zijn rol in het programma zo beperkt was. Hij wist dat hij veel meer in zijn mars had dan alleen verzoeknummers aan- en afkondigen. Toch mocht hij niet teveel zijn stempel op Arbeidsvitaminen drukken. Er werd hem zelfs verteld: "Hoe meer jij je bek houdt jongen, hoe succesvoller dit programma is."
“Het radioprogramma #Arbeidsvitaminen viert deze week zijn 75ste verjaardag. Oud-presentator @gerardekdom vertelt over zijn begin bij de show als 23-jarige. "Ze zeiden altijd: hoe meer jij je bek houdt jongen, hoe succesvoller dit programma is". #Op1 pic.twitter.com/bb3kOoHyeD — Op1 (@op1npo) February 17, 2021
De TV van gisteren: Ruim 3,1 miljoen euro opgehaald voor Oekraïne dankzij Even Tot Hier
06:47Vanavond op TV: Top 2000 quiz, vtwonen weer verliefd op je huis, Blades of Glory
11:43Johan Derksen: 'Heb me kapot geërgerd aan Maarten van Rossem bij Pauw & De Wit' (video)
11:20Robert de Hoog onder de indruk van Pierre Bokma in Videoland-serie Sleepers
10:44Leonie ter Braak start eerder met presentatie RTL Tonight