TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Met ‘La vendetta, oh, la vendetta’ brengt een operatalent in de vierde aflevering van Aria een stuk uit Le nozze di Figaro, een opera van Wolfgang Amadeus Mozart. De opera behoort tot de beroemde Italiaanse werken van de componist, samen met Così fan tutte en Don Giovanni.
In het op een blijspel gebaseerde verhaal draait het om Figaro. Hij is de bediende van de graaf en gaat trouwen met Susanna, de kamenier van de gravin. Er zijn veel intriges rond Figaro en Susanna en die spelen zich allemaal op de trouwdag van de twee af. Zo verschijnt Bartolo ten tonele die een conflict met Figaro heeft om een oude geliefde. Hij wil wraak nemen, zoals blijkt uit de te zingen aria.
Of de kandidaat doorgaat, is aan de jury en de mysterieuze ‘secret judge’.
We moesten er een jaar geduld voor hebben, maar nu kunnen we dan eindelijk genieten van de nieuwe reeks Haantjes op Netflix.
Dit zijn de favoriete liedjes van Cornald Maas tijdens het Eurovisie Songfestival 2026
09:55Johan Derksen snapt niets van uitslag The Voice of Holland: ‘Sanne stak er met kop en schouders bovenuit’ (video)
09:29Tommie Christiaan ontmoet zijn oude drugsdealer in EO-programma Hel of Hotel
08:47Video: De Bondgenoten-Fianca over haar avontuurtjes met Casper: ‘Het was een project’
07:54Presentator Wilfred Genee is tijdelijk afwezig bij Vandaag Inside