TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Met ‘La vendetta, oh, la vendetta’ brengt een operatalent in de vierde aflevering van Aria een stuk uit Le nozze di Figaro, een opera van Wolfgang Amadeus Mozart. De opera behoort tot de beroemde Italiaanse werken van de componist, samen met Così fan tutte en Don Giovanni.
In het op een blijspel gebaseerde verhaal draait het om Figaro. Hij is de bediende van de graaf en gaat trouwen met Susanna, de kamenier van de gravin. Er zijn veel intriges rond Figaro en Susanna en die spelen zich allemaal op de trouwdag van de twee af. Zo verschijnt Bartolo ten tonele die een conflict met Figaro heeft om een oude geliefde. Hij wil wraak nemen, zoals blijkt uit de te zingen aria.
Of de kandidaat doorgaat, is aan de jury en de mysterieuze ‘secret judge’.
Jan Slagter over het vertrek van Martine van Os bij Tijd voor MAX: 'We hopen dat ze in de toekomst nog iets voor ons kan doen'
10:06Dit zijn de bakkers van het veertiende seizoen van Heel Holland Bakt
10:00Dyantha Brooks staat opnieuw een moeder bij in Vier Handen op Eén Buik: 'Wil er zo onbevangen mogelijk instappen'
08:39Relatie De Bondgenoten-Ian en vriendin Gaby voorbij na vertrek uit de loods
08:13De TV van gisteren: Kijkers vol lof over Dwars door de Pyreneeën