TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Met ‘La vendetta, oh, la vendetta’ brengt een operatalent in de vierde aflevering van Aria een stuk uit Le nozze di Figaro, een opera van Wolfgang Amadeus Mozart. De opera behoort tot de beroemde Italiaanse werken van de componist, samen met Così fan tutte en Don Giovanni.
In het op een blijspel gebaseerde verhaal draait het om Figaro. Hij is de bediende van de graaf en gaat trouwen met Susanna, de kamenier van de gravin. Er zijn veel intriges rond Figaro en Susanna en die spelen zich allemaal op de trouwdag van de twee af. Zo verschijnt Bartolo ten tonele die een conflict met Figaro heeft om een oude geliefde. Hij wil wraak nemen, zoals blijkt uit de te zingen aria.
Of de kandidaat doorgaat, is aan de jury en de mysterieuze ‘secret judge’.
Mocht je na de vele realityshows die ons land inmiddels rijk is nog steeds geen genoeg kunnen krijgen van dit genre dan hebben wij de perfecte kijktip voor je.
Duitse hitserie met Gaite Jansen krijgt Nederlandse tv-première
09:43Liefdesleven van B&B Vol Liefde-Iris toch iets minder rooskleurig: 'Ik weet het niet met hem'
08:23De TV van gisteren: B&B Vol Liefde-fans smullen van terugblik in Hoe Is Het Nu Met?-aflevering
06:47Vanavond op TV: De slimste mens België, Tineke Schouten: De Schouten schoenen aan, The Eagle
21:39'Barry Atsma klimt in de pen voor een nieuwe Videoland-serie'