TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De operatalenten wagen zich in Aria aan twee beroemde songs.
Het gaat om ‘Night and day’ van Cole Porter en ‘The man I love’ van George Gershwin. Deze vermaarde Amerikaanse componisten schreven vele klassiekers. Zowel ‘Night and day’ als ‘The man I love’ behoren tot ‘The great American songbook’, de canon van de beste Amerikaanse liedjes uit de eerste helft van de twintigste eeuw.
Door de jaren heen zijn de twee songs in verschillende versies verschenen; diverse artiesten hadden ze op hun repertoire staan. Fred Astaire was degene die ‘Night and day’ voor het eerst op het podium ten gehore bracht en ‘The man I love’ is misschien wel het bekendst in de versie van jazzzangeres Billie Holiday. Vanavond wordt duidelijk hoe ze in een operaversie klinken.
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
Jelka van Houten laat van zich horen na meltdown in Het Perfecte Plaatje op Reis
10:00Dit kijkt Dag & Nacht-acteur Guy Clemens: 'Ik heb alle seizoenen van deze serie achter elkaar gebinged'
10:00Quinty Trustfull eerlijk over Het Perfecte Plaatje op Reis-avontuur: 'Die tijdsdruk vond ik hels'
09:51De TV van gisteren: start nieuw seizoen Het Perfecte Plaatje op Reis verbaast kijkers
08:46Mattie en Marieke stoppen met ochtendshow bij Qmusic: 'Nieuw avontuur'