TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Er zijn nog vijf kandidaten die kans maken op een opleiding aan de Opera Studio van De Nationale Opera. In deze zesde aflevering van Aria kunnen ze laten horen of ze ook lichter repertoire aankunnen.
Geen opera dus, maar het Pie Jesu uit het Requiem van musical-componist Andrew Lloyd Webber is ook niet echt lichte kost. Net als Hallelujah, de klassieker van Leonard Cohen. Vrolijker zijn Voilà van Barbara Pravi en Smile.
Dat lied was ooit een instrumentaal stuk voor de film Modern Times van Charlie Caplin uit 1936. In 1954 kwam er tekst op en maakte Nat King Cole er een hit van. Velen zongen het nummer, van Udo Jürgens tot Stevie Wonder en van Elvis Costello tot Diana Ross. Jermaine Jackson zong het bij de uitvaart van zijn broer Michael.
Aria is op zondag 6 oktober 2024 om 21:22 uur te zien op NPO 1.
Partnerbijdrage
Vanavond op TV: Olympische Winterspelen: Sluitingsceremonie, Het waren twee fantastische dagen, Little Miss Sunshine
17:36Marijke Groenewoud maakt het plaatje compleet met goud op de massastart
17:05Wat een held! Jorrit Bergsma pakt goud op de massastart
14:18Mariska Bauer openhartig over de band met haar vader: 'Ik vind dít zo jammer'
11:15Videoland-reeks Máxima lanceert spin-off: 'Mabel & Margarita'