TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Er zijn nog vijf kandidaten die kans maken op een opleiding aan de Opera Studio van De Nationale Opera. In deze zesde aflevering van Aria kunnen ze laten horen of ze ook lichter repertoire aankunnen.
Geen opera dus, maar het Pie Jesu uit het Requiem van musical-componist Andrew Lloyd Webber is ook niet echt lichte kost. Net als Hallelujah, de klassieker van Leonard Cohen. Vrolijker zijn Voilà van Barbara Pravi en Smile.
Dat lied was ooit een instrumentaal stuk voor de film Modern Times van Charlie Caplin uit 1936. In 1954 kwam er tekst op en maakte Nat King Cole er een hit van. Velen zongen het nummer, van Udo Jürgens tot Stevie Wonder en van Elvis Costello tot Diana Ross. Jermaine Jackson zong het bij de uitvaart van zijn broer Michael.
Aria is op zondag 6 oktober 2024 om 21:22 uur te zien op NPO 1.
Partnerbijdrage
Eerste beelden van The Voice of Holland beloven veel goeds
12:51Deze BN'ers doen mee aan De Quiz van het Jaar met Linda de Mol
11:52René van der Gijp ziet eerste beelden van De Geur van Succes met Sylvie Meis: ‘Dit is echt heel erg’
10:18Nieuw seizoen No Way Back VIPS ook te zien op Videoland
09:31Tijl Beckand licht tipje van de sluier op over bestemming van nieuw seizoen Het Perfecte Plaatje Op Reis