TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De laatste aflevering van Au Pairs krijgt meteen een dramatische wending. In het huis van Brams gastgezin hangen overal camera's en de beelden van de avond ervoor bevallen de hostmoeder niet. Volgens haar zat Bram de hele tijd op zijn telefoon terwijl hij haar zoon bezig moest houden. En erger nog, hij heeft een half uur lang een dutje gedaan. Ze wil dat hij per direct vertrekt, maar Bram laat zich niet zomaar de les lezen.
Bij de andere drie au pairs gaat het afscheid er vrediger aan toe; de hostmoeder van Jaimy is zelfs geëmotioneerd. Voordat het viertal huiswaarts keert, hebben ze nog een tripje tegoed - een overnachting in een spookhuis - en delen ze wat het drie maanden lange avontuur voor hen betekend heeft. Vooral Sincha en Jaimy zijn openhartig.
We moesten er een jaar geduld voor hebben, maar nu kunnen we dan eindelijk genieten van de nieuwe reeks Haantjes op Netflix.
De TV van gisteren: Pijnlijke kijkcijfers voor eerste halve finale Eurovisie Songfestival
22:32Kijkers enthousiast over Songfestival-commentaar Henry Schut en Jeroen Kijk in de Vegte
15:09Dit is wanneer het nieuwe seizoen van De Slimste Mens start
14:20De makelaars van de Nederlandse Million Dollar Listing zijn bekend
13:53De streamingtip van de week: Haantjes seizoen 2 op Netflix