TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Na een wekenlange afvalrace is het grote moment daar: de finale van Avastars. Naast de eer wacht de winnaar een bedrag van 50.000 euro. En dat is niet alles: de winnaars nemen ook een single en een videoclip op met Davina Michelle.
De show is een bedenksel van John de Mol en werd met veel bombarie gepresenteerd. De productie was een lang proces en er werd veel geld en moeite in gestoken. Dat vertaalde zich alleen niet in goede kijkcijfers. De eerste aflevering trok nog ruim 300.000 kijkers, een week later was dit gezakt naar 214.000.
DJ Nicky Romero zit in de jury en gaf bij Humberto op Zaterdag aan niet wakker te liggen van de kijkcijfers: “John de Mol steekt zijn nek uit om iets nieuws te proberen en dan kan het ook zijn dat iets wat minder scoort.”
Hoe gaat het nu met Erica Terpstra?
10:45Zien: Frank Dane terug op de radio en vertelt over het overlijden van zijn broer Robert Jensen
10:30Mathilde uit URK! leerde nieuwe vriend Davy 'per ongeluk' kennen op Tinder
09:01Dramaserie Bodem krijgt een derde seizoen
08:29Wanneer is de finale van The Winner Takes It All te zien?