TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Na een wekenlange afvalrace is het grote moment daar: de finale van Avastars. Naast de eer wacht de winnaar een bedrag van 50.000 euro. En dat is niet alles: de winnaars nemen ook een single en een videoclip op met Davina Michelle.
De show is een bedenksel van John de Mol en werd met veel bombarie gepresenteerd. De productie was een lang proces en er werd veel geld en moeite in gestoken. Dat vertaalde zich alleen niet in goede kijkcijfers. De eerste aflevering trok nog ruim 300.000 kijkers, een week later was dit gezakt naar 214.000.
DJ Nicky Romero zit in de jury en gaf bij Humberto op Zaterdag aan niet wakker te liggen van de kijkcijfers: “John de Mol steekt zijn nek uit om iets nieuws te proberen en dan kan het ook zijn dat iets wat minder scoort.”
Partnerbijdrage
Dit voetbalweekend draait om meer dan alleen de Premier League. Millwall en West Ham United treffen elkaar na jaren weer in een beladen derby, terwijl in Frankrijk Marseille en PSG tegenover elkaar staan in Le Classique. Beide wedstrijden zijn te zien op Viaplay.
Eline luistert naar B&B Vol Liefde-kijkers en bezoekt een arts
13:31Oos Kesbeke komt tot een pijnlijke conclusie: 'Zo mank als een kraai'
11:09Video: Daan Schuurmans weet wie de nieuwe Sinterklaas wordt: 'Wordt genieten'
10:07Yes! Er komt een tweede seizoen van de Netflix-serie De Eetclub
09:37Felix Meurders maakt comeback voor allerlaatste uitzending Kassa