TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Maria Fiselier presenteert sinds kort de klassieke concerten van Avrotros. De omroep is er trots op dat de mezzosopraan zich aan hen heeft verbonden. “Ze is de top in haar vak en kan heel toegankelijk over klassieke muziek vertellen”, zegt mediadirecteur Bart Barnas.
Na het Koningsdagconcert presenteert ze nu het Lenteconcert, dat ze zelf zingend opent. Het concert vindt plaats bij Acquoy, een plaatsje in de Betuwe met nog geen 400 inwoners. Jonge musici spelen hun stukken op buitenlocaties: een pianist en een klarinettist in een boomgaard, een strijk- en saxofoonkwartet in een weiland, een marimba en een zangeres op een terras en accordeonist en een gitarist op een vlonder op het water. Op die manier raken de muziek en het landschap met elkaar verweven.
De TV van gisteren: 3 miljoen kijkers genieten van de broers Van 't Wout die zilver en brons winnen op de Olympische Winterspelen
06:00Programma Olympische Winterspelen donderdag 19 februari: Nuis en Wennemars komen in actie op 1.500 meter
03:42Komende week in GTST: Zinloze zelfdeceptie en de consciëntieuze comazuipers
20:20'Eén tegen 100 terug naar de zondag'
20:04'Op deze datum start de serie Kees Flodder'