TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Maria Fiselier presenteert sinds kort de klassieke concerten van Avrotros. De omroep is er trots op dat de mezzosopraan zich aan hen heeft verbonden. “Ze is de top in haar vak en kan heel toegankelijk over klassieke muziek vertellen”, zegt mediadirecteur Bart Barnas.
Na het Koningsdagconcert presenteert ze nu het Lenteconcert, dat ze zelf zingend opent. Het concert vindt plaats bij Acquoy, een plaatsje in de Betuwe met nog geen 400 inwoners. Jonge musici spelen hun stukken op buitenlocaties: een pianist en een klarinettist in een boomgaard, een strijk- en saxofoonkwartet in een weiland, een marimba en een zangeres op een terras en accordeonist en een gitarist op een vlonder op het water. Op die manier raken de muziek en het landschap met elkaar verweven.
De groepsfase van het WK voetbal zit erop na vandaag op. Met onder anderen Engeland, Portugal en wereldkampioen Argentinië in actie belooft het een spannende slotdag te worden, waarop de laatste tickets voor de knock-outfase worden verdeeld.
Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:33Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
23:51De Oranjezomer: Thomas van Groningen kreeg pikante vraag op vakantie (video)
14:30Komt er een tweede seizoen van Huizenruilers?
13:13Wanneer is de finale van Het Perfecte Plaatje op Reis 2026 te zien?