TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Maria Fiselier presenteert sinds kort de klassieke concerten van Avrotros. De omroep is er trots op dat de mezzosopraan zich aan hen heeft verbonden. “Ze is de top in haar vak en kan heel toegankelijk over klassieke muziek vertellen”, zegt mediadirecteur Bart Barnas.
Na het Koningsdagconcert presenteert ze nu het Lenteconcert, dat ze zelf zingend opent. Het concert vindt plaats bij Acquoy, een plaatsje in de Betuwe met nog geen 400 inwoners. Jonge musici spelen hun stukken op buitenlocaties: een pianist en een klarinettist in een boomgaard, een strijk- en saxofoonkwartet in een weiland, een marimba en een zangeres op een terras en accordeonist en een gitarist op een vlonder op het water. Op die manier raken de muziek en het landschap met elkaar verweven.
Vandaag staat de tweede speelronde in de groepen C en D op het programma van het WK voetbal. Brazilië komt opnieuw in actie, terwijl in groep D de Verenigde Staten en Australië uitmaken wie de perfecte start van het toernooi een vervolg geeft.
Zien: De eerste beelden van de reboot van de serie Fort Alpha
10:19Arjen Lubach strikt Jelka van Houten en Donny Ronny voor zijn nieuwe show Taskmaster
08:14De TV van gisteren: Kijkers schrikken van ‘ongepaste’ opmerking Sayf in De Bondgenoten
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, Jumanji