TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Een spel van graan en water, op deze poëtische wijze omschrijft Robèrt van Beckhoven brood. In Bak mee met MAX maakt hij een Italiaans kruidenbrood, een focaccia. Daarvoor gebruikt hij meel van goede kwaliteit, water, zout, gist, olijfolie en Italiaanse kruiden, geraspte kaas, olijven, verschillende tomaatjes en rozemarijn.
De olijven zijn onmisbaar in een focaccia en gaan ook in het deeg. De meesterboulanger weegt ze niet af en gooit erin hoeveel hij lekker vindt. “Maar”, waarschuwt Van Beckhoven, “overdrijf niet.”
Tijdens de bereiding legt het Heel Holland bakt-jurylid ook uit waarom water zo belangrijk is voor brood en waarom hij olijfolie nog niet meteen toevoegt. Voor overgebleven focaccia heeft Van Beckhoven een tip: die is heerlijk bij tomatensoep. (HH)
Zet op vrijdag 12 januari vanaf 16:12 uur je televisie op NPO2 om geen tip te missen.
Opvallende gasten bij De Oranjezomer woensdagavond
12:49Gênant: Edwin uit B&B Vol Liefde wil kus bij de koffie van Iris
12:11Is Jan Slagter de nieuwe Johan Derksen?
10:15De deelnemers van het tweede seizoen Bestemming X zijn bekend
10:00Dionne Stax over het jubileumseizoen van Van Onschatbare Waarde: 'Nog iets leuks in petto'