TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Een spel van graan en water, op deze poëtische wijze omschrijft Robèrt van Beckhoven brood. In Bak mee met MAX maakt hij een Italiaans kruidenbrood, een focaccia. Daarvoor gebruikt hij meel van goede kwaliteit, water, zout, gist, olijfolie en Italiaanse kruiden, geraspte kaas, olijven, verschillende tomaatjes en rozemarijn.
De olijven zijn onmisbaar in een focaccia en gaan ook in het deeg. De meesterboulanger weegt ze niet af en gooit erin hoeveel hij lekker vindt. “Maar”, waarschuwt Van Beckhoven, “overdrijf niet.”
Tijdens de bereiding legt het Heel Holland bakt-jurylid ook uit waarom water zo belangrijk is voor brood en waarom hij olijfolie nog niet meteen toevoegt. Voor overgebleven focaccia heeft Van Beckhoven een tip: die is heerlijk bij tomatensoep. (HH)
Zet op vrijdag 12 januari vanaf 16:12 uur je televisie op NPO2 om geen tip te missen.
Partnerbijdrage
Selmar Smit blikt vooruit op elfde seizoen Hunted: 'Het wordt weer spectaculair'
09:52Volle Zalen strikt Chantal Janzen en deze andere drie artiesten
09:29Voice-bericht Emile Ratelband: 'Mijn kinderen jagen me op vanwege de erfenis'
09:11Hilarisch: zo kijkt René van der Gijp thuis tv, tussen zijn honden
08:26De TV van gisteren: Dwars door de Pyreneeën schiet de lucht in