TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Chantal Janzen heeft de kandidaten van het nieuwe seizoen Beat the Champions wel iets uit te leggen. Na drie seizoenen is de samenstelling van de vijf kenniskampioenen waar deelnemers tegen strijden stilletjes veranderd. Wie had getraind om slimmer te zijn dan natuurkundige Diederik Jekel en feitjeskoningin Cindy Hemink komt bedrogen uit.
Het duo blijkt ingewisseld voor cabaretier Andries Tunru en wetenschapsjournaliste Anna Gimbrère. Zij nemen plaats naast de terugkerende champions Abel Gilsing, Devrim Aslan en Nynke de Jong. Tunru en Gimbrère beleven hun vuurdoop tegen vips die voor een goed doel spelen. BN'ers Kluun, Evelien de Bruijn, Jan Joost van Gangelen, Anniek Pheifer, Domien Verschuuren en Dwight van van de Vijver wagen zich aan het vragenvuur.
De knock-outfase van het WK voetbal levert meteen een absolute kraker op. Brazilië en Japan treffen elkaar in een duel waarin slechts één land een ticket voor de achtste finales overhoudt.
Na een sterke groepsfase wacht Oranje direct een loodzware test in de knock-outfase van het WK voetbal. In de nacht van maandag op dinsdag neemt Nederland het op tegen Marokko, een duel dat alle ingrediënten heeft voor een zinderende voetbalavond.
De TV van gisteren: André Rieu en Emma Kok scoren als enige op zomerse avond
06:47Vanavond op TV: De verloskundigen, Beste zangers, 48 Hrs.
12:47Zus van Victor Vlam openhartig in Mischa en de Mannen die het Beter Weten: 'Heel erg van geschrokken'
11:52Hier kun je de duetten uit de halve finale van Stars on Stage terugkijken
11:05WK-optreden Orgel Joke alléén als Oranje wint van Marokko: 'Hoop dat niet alles voor niks is geweest'