TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Hoe mooi de voornemens van de kandidaten met het te winnen bedrag ook zijn, de champions doen er alles aan om het geld in kas te houden. Niet omdat ze gemeen zijn, het is nou eenmaal hoe Beat the Champions werkt.
Een van die alwetenden is Nynke de Jong. De oud-columnist van het AD, tegenwoordig maakt ze een podcast, toonde haar kennis al eens in De Slimste Mens. Ze deed mee aan twee edities en eindigde beide keren op de tweede plek. Ook in The Connection eindigde ze als tweede.
Tegen het AD vertelde de Joop Zoetemelk van de tv-quizzen al eens wat haar specialiteit is binnen het team van champions. “Ik weet veel over literatuur. Pseudoniemen van dichters en schrijvers, die weet ik wel. En bij vragen over politiek kom ik er vaak ook wel uit.”
Beat the Champions is iedere zondag vanaf 20:00 uur te zien op RTL4. Terug- en vooruitkijken kan via Videoland.
Vandaag staat de laatste reeks zestiende finales van het WK voetbal op het programma. Argentinië is de grote blikvanger van de dag, maar ook Australië - Egypte en Colombia - Ghana kunnen zomaar spannende duels opleveren.
Verschuivingen in televisiewereld: Kirsten Westrik en Tom van 't Einde verplaatsen
10:57Priscilla Wildeman zet zoons in het zonnetje
09:28RTL 4 komt met opvallende tegenhanger van SBS6-hit The Tribute
08:27De TV van gisteren: Kijkers ruiken onraad bij Het Perfecte Plaatje
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten