TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Hoe mooi de voornemens van de kandidaten met het te winnen bedrag ook zijn, de champions doen er alles aan om het geld in kas te houden. Niet omdat ze gemeen zijn, het is nou eenmaal hoe Beat the Champions werkt.
Een van die alwetenden is Nynke de Jong. De oud-columnist van het AD, tegenwoordig maakt ze een podcast, toonde haar kennis al eens in De Slimste Mens. Ze deed mee aan twee edities en eindigde beide keren op de tweede plek. Ook in The Connection eindigde ze als tweede.
Tegen het AD vertelde de Joop Zoetemelk van de tv-quizzen al eens wat haar specialiteit is binnen het team van champions. “Ik weet veel over literatuur. Pseudoniemen van dichters en schrijvers, die weet ik wel. En bij vragen over politiek kom ik er vaak ook wel uit.”
Beat the Champions is iedere zondag vanaf 20:00 uur te zien op RTL4. Terug- en vooruitkijken kan via Videoland.
Vertrekt Hassan Slaby binnenkort uit GTST?
09:04Videoland-serie Onopgelost krijgt een tweede seizoen
08:30Dit programma vervangt Het Verhaal van Nederland - De Tweede Wereldoorlog op NPO 1
07:50De TV van gisteren: Prima start voor Kees van der Spek Ontmaskert
07:00GTST Spoilers - maandag 27 t/m donderdag 30 april 2026