TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Hoe mooi de voornemens van de kandidaten met het te winnen bedrag ook zijn, de champions doen er alles aan om het geld in kas te houden. Niet omdat ze gemeen zijn, het is nou eenmaal hoe Beat the Champions werkt.
Een van die alwetenden is Nynke de Jong. De oud-columnist van het AD, tegenwoordig maakt ze een podcast, toonde haar kennis al eens in De Slimste Mens. Ze deed mee aan twee edities en eindigde beide keren op de tweede plek. Ook in The Connection eindigde ze als tweede.
Tegen het AD vertelde de Joop Zoetemelk van de tv-quizzen al eens wat haar specialiteit is binnen het team van champions. “Ik weet veel over literatuur. Pseudoniemen van dichters en schrijvers, die weet ik wel. En bij vragen over politiek kom ik er vaak ook wel uit.”
Beat the Champions is iedere zondag vanaf 20:00 uur te zien op RTL4. Terug- en vooruitkijken kan via Videoland.
Voetbalfans kunnen woensdagavond hun hart ophalen. Met Cristiano Ronaldo, Harry Kane, Jude Bellingham en Luka Modric verschijnen meerdere wereldsterren op het veld tijdens de vierde speeldag van het WK voetbal 2026.
Partnerbijdrage
Tina Nijkamp onderzoekt: is de stem van Caroline Tensen veranderd?
13:47Oordeel zelf: ging Rafael van der Vaart te ver met dit grapje over Japanners?
13:27Salar uit De Bondgenoten geeft duidelijkheid over relatie met Mercedes
12:19Heerlijk: Kjeld Nuis clasht met Johan Derksen bij Vandaag Inside
12:04Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op woensdag, op nieuw tijdstip