TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Diana en haar dochter Louise runnen een bed and breakfast op het Zeeuwse Schouwen-Duiveland. Ze combineren dit met een lunchroom die 's ochtends speciaal opengaat om ontbijt te serveren aan hun gasten.
Met de andere deelnemers gaan Diana en Louise op de tandem naar de Plompe Toren. Dit monument was ooit het middelpunt van het dorp Koudekerke, dat eeuwen geleden door storm en zee werd verwoest. Alleen de toren bleef fier overeind staan.
De B&B-eigenaren gaan daarna door naar het Zeeuwse eiland Tholen waar Natasja en Gerard een accommodatie hebben met theetuin. Op een elektrische chopper rijden ze naar de nabijgelegen toeristenveiling. Tot slot laten Mechteld en Carel zien waar hun gasten slapen, een oude veerpont vlakbij het historische centrum van Dordrecht.
Babette van Veen reageert op overlijden van ex-echtgenoot Bas Westerweel
15:28Johnny de Mol is binnenkort weer te zien als presentator van De Oranjezomer
14:05Kijkers valt maar één ding op in laatste Studio Voetbal: ‘Rafael van der Vaart is knalbezopen’
12:53Tatjana Šimic bevestigt tweede seizoen van Kees Flodder
11:16Marlijn Weerdenburg onderbreekt opnames We Zijn er Bijna!: dit is waarom