TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Diana en haar dochter Louise runnen een bed and breakfast op het Zeeuwse Schouwen-Duiveland. Ze combineren dit met een lunchroom die 's ochtends speciaal opengaat om ontbijt te serveren aan hun gasten.
Met de andere deelnemers gaan Diana en Louise op de tandem naar de Plompe Toren. Dit monument was ooit het middelpunt van het dorp Koudekerke, dat eeuwen geleden door storm en zee werd verwoest. Alleen de toren bleef fier overeind staan.
De B&B-eigenaren gaan daarna door naar het Zeeuwse eiland Tholen waar Natasja en Gerard een accommodatie hebben met theetuin. Op een elektrische chopper rijden ze naar de nabijgelegen toeristenveiling. Tot slot laten Mechteld en Carel zien waar hun gasten slapen, een oude veerpont vlakbij het historische centrum van Dordrecht.
Wanneer is de finale van Survive Your Family te zien?
07:44De TV van gisteren: Robert Jan uit B&B Vol Liefde slachtoffer van oplichtster Liz in Kees van der Spek Ontmaskert
07:00GTST Spoilers - maandag 1 juni t/m donderdag 4 juni 2025
06:47Vanavond op TV: Onze boerderij: De oogst, Weet ik veel, Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw
21:15Geruchtenmolen draait op volle toeren: Wie vervangt Renze in zijn vakanties?