TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Diana en haar dochter Louise runnen een bed and breakfast op het Zeeuwse Schouwen-Duiveland. Ze combineren dit met een lunchroom die 's ochtends speciaal opengaat om ontbijt te serveren aan hun gasten.
Met de andere deelnemers gaan Diana en Louise op de tandem naar de Plompe Toren. Dit monument was ooit het middelpunt van het dorp Koudekerke, dat eeuwen geleden door storm en zee werd verwoest. Alleen de toren bleef fier overeind staan.
De B&B-eigenaren gaan daarna door naar het Zeeuwse eiland Tholen waar Natasja en Gerard een accommodatie hebben met theetuin. Op een elektrische chopper rijden ze naar de nabijgelegen toeristenveiling. Tot slot laten Mechteld en Carel zien waar hun gasten slapen, een oude veerpont vlakbij het historische centrum van Dordrecht.
'Renze Klamer keert in september definitief terug met eigen talkshow op RTL 4'
17:54Raymond Mens maakt debuut als presentator in Nieuws van de Dag
17:36Pauw & De Wit straks ook elke zondag te zien
15:34Milan van Waardenburg deelt eerste beelden van The Passion 2026
15:16Kapingen centraal in indringend tweede deel van Twee Kanten van één Geschiedenis