TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Bed & Breakfast gaat de grens over in deze aflevering. Onder de rook van Maastricht, in het Belgische dorp Eben Emael, ontvangen Nicole en Ron hun gasten in hun villa met buitenzwembad en jacuzzi. Volop genieten dus, en dan onderhouden ze ook nog nauw contact met wijnproducenten uit de buurt. Het gezelschap pakt de fiets voor een proeverij.
De aflevering bevat meer luxe onderkomens. John en zijn dochter Maaike stellen hun villa in Limburg open, en in dezelfde provincie kunnen de B&B-houders bij Jolanda en Aad kiezen tussen een luxe kamer en een blokhut. De een is duurder dan de ander, maar of hun logés ook verschillende prijzen in gedachten hebben? De omgeving is sowieso al een overnachting waard. De B&B grenst aan het bos van natuurgebied De Maasduinen.
Vandaag staat de laatste reeks zestiende finales van het WK voetbal op het programma. Argentinië is de grote blikvanger van de dag, maar ook Australië - Egypte en Colombia - Ghana kunnen zomaar spannende duels opleveren.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
20:39NET5 zoekt singles voor nieuw programma Wedding in a Week?
20:19Dave Roelvink maakt profdebuut in nieuwe editie van Boxing Gladiators
17:25AVROTROS deelt eerste beelden en startdatum van nieuw seizoen De Bauers
16:09Hier zouden MAFS-Domenik en Ferenc volmondig 'ja' op zeggen