TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Komende dinsdag is de eerste halve finale van het Eurovisie Songfestival te zien, waarin Claude optreedt. Een week later gaat er op het tijdstip van Bed & Breakfast een geheel nieuw programma van start.
De opvolger van Bed & Breakfast is Verbouwing van de eeuw, waarin Anita Witzier vier koppels van begin tot eind volgt met de verbouwing van een monumentaal pand tot hun droomhuis. Deze eerste reeks van het verbouwprogramma bestaat uit vier afleveringen, waarin telkens één koppel centraal staat. Ook duiken de kopers in de geschiedenis van de gebouwen, samen met architectuurhistoricus Valentijn Carbo, die bekend is van BinnensteBuiten.
Verbouwing van de eeuw is vanaf dinsdag 20 mei wekelijks om 20.30 uur te zien bij KRO-NCRV op NPO 1.
Wanneer Bed & Breakfast terugkeert, is nog niet bekend. Het programma waarin B&B-houders elkaars gastenverblijven beoordelen telt inmiddels al negentien seizoen en vanwege het aanhoudende kijkcijfersucces zit de kans er dik in dat er een twintigste seizoen komt. Een jubileumseizoen dus, waarmee Omroep MAX wellicht uitpakt.
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: 'Over Mijn Lijk is bijna niet te kijken, zo heftig'
06:00Dit moet je weten voordat je Kees Flodder streamt
12:42Doet Nederland in 2027 weer mee aan het Eurovisie Songfestival?
08:15Binnenkijken: Montana Meiland zet haar huis (ook) te koop (video)
08:03De TV van gisteren: meer kijkers voor Songfestival, kijkcijferdrama voor RTL4