TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Komende dinsdag is de eerste halve finale van het Eurovisie Songfestival te zien, waarin Claude optreedt. Een week later gaat er op het tijdstip van Bed & Breakfast een geheel nieuw programma van start.
De opvolger van Bed & Breakfast is Verbouwing van de eeuw, waarin Anita Witzier vier koppels van begin tot eind volgt met de verbouwing van een monumentaal pand tot hun droomhuis. Deze eerste reeks van het verbouwprogramma bestaat uit vier afleveringen, waarin telkens één koppel centraal staat. Ook duiken de kopers in de geschiedenis van de gebouwen, samen met architectuurhistoricus Valentijn Carbo, die bekend is van BinnensteBuiten.
Verbouwing van de eeuw is vanaf dinsdag 20 mei wekelijks om 20.30 uur te zien bij KRO-NCRV op NPO 1.
Wanneer Bed & Breakfast terugkeert, is nog niet bekend. Het programma waarin B&B-houders elkaars gastenverblijven beoordelen telt inmiddels al negentien seizoen en vanwege het aanhoudende kijkcijfersucces zit de kans er dik in dat er een twintigste seizoen komt. Een jubileumseizoen dus, waarmee Omroep MAX wellicht uitpakt.
André van Duin zorgt voor vrolijke noot in finale Het MAX Orkest
12:47Finale Het MAX Orkest: Francis van Broekhuizen imponeert met I Dreamed a Dream
11:39Een Huis Vol Herinneringen: dit zie je in de jubileumeditie van Een Huis Vol
11:21Video: 'Miljoenenjacht-deelnemers kennen Hélène Hendriks niet'
10:21Bijzondere eerste beelden Het Antoni van Leeuwenhoek – Over Leven met Kanker