TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Komende dinsdag is de eerste halve finale van het Eurovisie Songfestival te zien, waarin Claude optreedt. Een week later gaat er op het tijdstip van Bed & Breakfast een geheel nieuw programma van start.
De opvolger van Bed & Breakfast is Verbouwing van de eeuw, waarin Anita Witzier vier koppels van begin tot eind volgt met de verbouwing van een monumentaal pand tot hun droomhuis. Deze eerste reeks van het verbouwprogramma bestaat uit vier afleveringen, waarin telkens één koppel centraal staat. Ook duiken de kopers in de geschiedenis van de gebouwen, samen met architectuurhistoricus Valentijn Carbo, die bekend is van BinnensteBuiten.
Verbouwing van de eeuw is vanaf dinsdag 20 mei wekelijks om 20.30 uur te zien bij KRO-NCRV op NPO 1.
Wanneer Bed & Breakfast terugkeert, is nog niet bekend. Het programma waarin B&B-houders elkaars gastenverblijven beoordelen telt inmiddels al negentien seizoen en vanwege het aanhoudende kijkcijfersucces zit de kans er dik in dat er een twintigste seizoen komt. Een jubileumseizoen dus, waarmee Omroep MAX wellicht uitpakt.
Partnerbijdrage
Dit is de winnaar van De Slimste Mens 2026
21:59Dit is de grote winnaar van de eerste editie van Got Talent 2026
20:05Margôt Ros is Scrooge in het jaarlijkse kerstspektakel
17:04Ex on the Beach-ster Charlotte Fix is zwanger
16:31Plotselinge terugkeer Annechien Steenhuizen zorgt ook voor discussie: 'Alsof er niets gebeurd was'