TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
John van de Rest begon zijn carrière als regisseur van toneelstukken in een door hemzelf opgericht theater. Vnaaf de jaren zeventig stapte hij over naar de televisie. Hij maakte aan de lopende band tv-series met topacteurs als Ko van Dijk, Guus Hermus, Ton van Duinhoven, Andrea Domburg en Coen Flink.
Een paar van de series van zijn hand: Een mens van Goede Wil, Kant aan m'n broek en Citroentje met Suiker. Nog bekender zijn de kinderprogramma's die hij regisseerde zoals Pipo de Clown en Sesamstraat.
In 1974 trouwde John van de Rest met actrice Josine van Dalsum en samen kregen ze acteur Aram van de Rest. Josine van Dalsum overleed in 2009 aan kanker.
Cornald Maas neemt tijdens deze Songfestival-act een plaspauze: 'Ik heb een behoorlijke hekel aan dit nummer'
09:26'Op deze datum start We Zijn Er Bijna'
08:32De TV van gisteren: Kijkers laten The Passion Hemelvaart massaal links liggen
16:14Wanneer is de finale van het WK Voetbal 2026 op tv te zien?
14:49Zo kijken Kyle en Danique terug op Married at First Sight-huwelijk