TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Na ruim drie jaar is Beste Kijkers sinds afgelopen zaterdag terug van weggeweest op RTL 4. De presentatie van het van oorsprong Vlaamse programma is ook nu weer in handen van Ruben Nicolai.
In deze spelshow neemt hij kijkers mee langs bijzondere tv-fragmenten van de voorbije week. Twee teams, elk onder leiding van teamcaptains Jeroen van Koningsbrugge en Tijl Beckand, strijden samen met een wekelijks wisselende BN’er om de winst. Daarvoor moeten ze vragen over de fragmenten beantwoorden.
Ook in Vlaanderen was het programma een tijdje van de buis, maar daar keerde het vorig jaar al terug, met een paar aanpassingen. Zo zijn er daar wekelijks drie in plaats van vier gasten en is ook het decor veranderd. In plaats van twee desks staat er een lange ronde tafel, om op die manier een groter huiskamergevoel te creëren.
Afgelopen januari draaide de Nederlandse feelgoodfilm Hond & Ik nog in de bioscoop, maar je kunt 'm nu al thuis op de bank streamen!
Debbie & Paul uit B&B Vol Liefde 2023 keren terug op televisie (en wel in dit programma)
10:25Max Terpstra belaagd door boze keukenboer in Kassa: 'Ik moet je gigantisch op je bek slaan eigenlijk'
10:05MAFS gemist? Bekijk het huwelijk van Nick en Joyce
10:00Guy Clemens vertelt over zijn rol in derde seizoen Dag & Nacht: 'Lasse is soms te aardig'
09:53Terugkijken: huwelijk Domenik en Ferenc in Married at First Sight
Een groep van 47 samoerai wil in 47 Ronin wraak op de man die hun meester heeft gedood.
