TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Na ruim drie jaar is Beste Kijkers sinds afgelopen zaterdag terug van weggeweest op RTL 4. De presentatie van het van oorsprong Vlaamse programma is ook nu weer in handen van Ruben Nicolai.
In deze spelshow neemt hij kijkers mee langs bijzondere tv-fragmenten van de voorbije week. Twee teams, elk onder leiding van teamcaptains Jeroen van Koningsbrugge en Tijl Beckand, strijden samen met een wekelijks wisselende BN’er om de winst. Daarvoor moeten ze vragen over de fragmenten beantwoorden.
Ook in Vlaanderen was het programma een tijdje van de buis, maar daar keerde het vorig jaar al terug, met een paar aanpassingen. Zo zijn er daar wekelijks drie in plaats van vier gasten en is ook het decor veranderd. In plaats van twee desks staat er een lange ronde tafel, om op die manier een groter huiskamergevoel te creëren.
Simone Weimans bezoekt voormalige Nederlandse koloniën in nieuwe docuserie
10:54Kijkers van De Bondgenoten kritisch op nieuw onderdeel met AI-coach
09:04Jan-Willem Roodbeen en Jeroen Kijk in de Vegte presenteren nieuwe vrijdagavondshow
07:51De TV van gisteren: Ik Vertrek-kijkers onder de indruk van verbouwing van Bart en Loes
06:47Vanavond op TV: Dit was het nieuws, 010: De mensen die Rotterdam kleur geven, The Suicide Squad