TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Je kunt een slechtere omgeving bedenken om in toegezongen te worden dan een haciënda in Sevilla. Dat is de plek waar de deelnemers aan Beste Zangers optreden met elkaars nummers.
In deze aflevering coveren Ferdi Bolland, Sarita Lorena, Blanks, Jaap Reesema en Roxeanne Hazes liedjes van Claudia de Breij. Sinds ze in 2002 debuteerde met De wilde frisheid maakte ze elf programma’s, waaronder de oudejaarsconferences van 2016 en 2019. Ook in 2022 mag De Breij weer de ‘Oudejaars’ verzorgen.
Muziek speelt een belangrijke rol in haar werk; in 2012 én in 2014 scoorde ze een hit met ‘Mag ik dan bij jou’. Sinds 2014 staat het nummer in de bovenste regionen van de Top 2000. Grote kans dus dat een van de zangers een nieuwe versie van dat liedje zal spelen.
Fien Vermeulen aan de slag als presentatrice van Shownieuws
14:07Deze acteurs spelen een rol in het tweede seizoen van Voetbalouders
13:40Is de eerste deelnemer van Het Perfecte Plaatje 2026 uitgelekt?
10:02Johnny de Mol baalt flink van schrappen I've Got the Music in Me: 'Helemaal kut'
10:00Roxeanne Hazes sloeg rol in The Passion meermaals af: 'Vond mezelf te jong'