TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Wie weet hebben sommige Beste Zangers-deelnemers een cursus Portugees gevolgd om te kunnen zingen voor de in Brazilië geboren Sarita Lorena. Zij maakt zowel Nederlandstalige als Portugese liedjes.
De zangers kunnen haar nummers coveren, maar ze kunnen er ook voor kiezen om een van haar lievelingsliedjes van andere artiesten te zingen. Zo doet ‘You'll be in my heart’ uit de Disneyfilm Tarzan haar denken aan haarzelf en haar moeder en is ze fan van latinband Aventura en van Shakira.
Toen de kleine Lorena een pop van Shakira kreeg, wilde ze net zo beroemd worden als haar idool, zodat ze ooit een pop van zichzelf op de markt zou kunnen brengen. Zover is het nog niet, maar dankzij haar deelname aan Beste Zangers is ze al een stuk bekender geworden in Nederland.
Waar blijven de meubels van De Bondgenoten? Mysterie ontrafeld
13:15Emma Wortelboer in verwachting van tweede kindje
12:18Sterren staan stil bij '1 jaar zonder Loretta Schrijver'
11:37Komt er een tweede seizoen van De Bogaartjes?
10:50Verspreking van Roos in De Verraders zet de boel op z’n kop: ‘Wat doe je nu?’