TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Wie weet hebben sommige Beste Zangers-deelnemers een cursus Portugees gevolgd om te kunnen zingen voor de in Brazilië geboren Sarita Lorena. Zij maakt zowel Nederlandstalige als Portugese liedjes.
De zangers kunnen haar nummers coveren, maar ze kunnen er ook voor kiezen om een van haar lievelingsliedjes van andere artiesten te zingen. Zo doet ‘You'll be in my heart’ uit de Disneyfilm Tarzan haar denken aan haarzelf en haar moeder en is ze fan van latinband Aventura en van Shakira.
Toen de kleine Lorena een pop van Shakira kreeg, wilde ze net zo beroemd worden als haar idool, zodat ze ooit een pop van zichzelf op de markt zou kunnen brengen. Zover is het nog niet, maar dankzij haar deelname aan Beste Zangers is ze al een stuk bekender geworden in Nederland.
De eerste twee seizoenen van Single Bells zijn nu eindelijk terug te kijken
17:00Komende maand in GTST: verboden liefdes en verklapte geheimen
10:36Nieuw seizoen Floortje naar het Einde van de Wereld in de maak
10:08Even Tot Hier: kijkers genieten van optreden met Floor Jansen over minderheidskabinet (video)
09:37De TV van gisteren: Even tot Hier scoort, Hitster levert kijkers in