TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In de KiKa-special van Beste Zangers vragen Maria Fiselier, Tabitha, Jaap Reesema, Tania Kross, Henk Poort, Anita Meyer en Glen Faria met bijzondere duetten aandacht voor Stichting Kinderen Kankervrij.
In de uitzending zijn, naast de duetten, ook de huisbezoeken te zien van Faria, Fiselier en Tabitha aan gezinnen die te maken hadden met kinderkanker. Zo gaat Tabitha naar Lizzy, bij wie op vijfjarige leeftijd hersentumor werd vastgesteld. En Fiselier ontmoet de ouders van de aan kanker overleden Sam.
Tijdens de uitzending is het mogelijk aan KiKa te doneren. De donaties komen ten goede aan het Prinses Máxima Centrum, zodat er nog meer onderzoek kan worden verricht in de strijd tegen kinderkanker. In Nederland sterft elke drie dagen een kind aan deze ziekte.
De Bogaartjes laten zich uit over De Hanslers na familieruzie
09:12Heleen van Royen: 'Boeken zijn niet meer van deze tijd'
08:08De TV van gisteren: nek aan nek-race Dwars door de Pyreneeën en Expeditie Robinson
06:47Vanavond op TV: Hunted, Kees van der Spek ontmaskert, The Da Vinci Code
06:00De eerste twee seizoenen van Single Bells zijn nu eindelijk terug te kijken