TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In de KiKa-special van Beste Zangers vragen Maria Fiselier, Tabitha, Jaap Reesema, Tania Kross, Henk Poort, Anita Meyer en Glen Faria met bijzondere duetten aandacht voor Stichting Kinderen Kankervrij.
In de uitzending zijn, naast de duetten, ook de huisbezoeken te zien van Faria, Fiselier en Tabitha aan gezinnen die te maken hadden met kinderkanker. Zo gaat Tabitha naar Lizzy, bij wie op vijfjarige leeftijd hersentumor werd vastgesteld. En Fiselier ontmoet de ouders van de aan kanker overleden Sam.
Tijdens de uitzending is het mogelijk aan KiKa te doneren. De donaties komen ten goede aan het Prinses Máxima Centrum, zodat er nog meer onderzoek kan worden verricht in de strijd tegen kinderkanker. In Nederland sterft elke drie dagen een kind aan deze ziekte.
Herman van der Zandt openhartig over gemis Paulien Cornelisse bij Eva
11:52Ondanks flinke kritiek en dalende kijkcijfers: Wat Speelt Er krijgt ook eindejaarspecial
10:42Wat speelt er achter de schermen? NTR wil niets kwijt over vertrek Stefan de Walle
09:16Grote verandering bij The Passion: bezoekers moeten voor het eerst betalen
08:52De TV van gisteren: Aanwezigheid Mark Rutte bezorgt Pauw & De Wit seizoensrecord