TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het is vaste prik in Beste Zangers: de laatste aflevering van het seizoen staat in het teken van duetten. Tangarine, Karin Bloemen, Rikki Borgelt, Hannah Mae, Martijn Buwalda, SERA en Claude zullen dan ook in een of meerdere samenstellingen van zich laten horen.
De afgelopen jaren kwamen er al heel wat bijzondere duetten voorbij. Het beste voorbeeld is The Phantom of the Opera, gezongen door Floor Jansen en Henk Poort. Zij maakten grote indruk op de andere artiesten en het nummer werd na het programma een hit. Een ander nummer dat de hitlijsten bestormde dankzij het programma was Pa Olvidarte, in 2019 gezongen door Rolf Sanchez en Emma Heesters.
Favoriet van presentator Jan Smit is het duet tussen Belle Perez en Karsu. Na hun uitvoering van Je Suis Malade noemde hij dit ‘het mooiste duet dat hij in dertien seizoenen had gezien’.
De duettenaflevering van Beste Zangers zie je op zaterdag 2 november vanaf 20:30 uur bij AVROTROS op NPO 1.
De TV van gisteren: Make Up Your Mind-kijkers zien hoe Jim net verkeerd raadt
06:47Vanavond op TV: Onze vrouw in Rio, Bestemming X, Superbad
11:53Kippenvel in Got Talent: Noortje maakt indruk met haar allereerste optreden ooit (video)
10:42Johan Derksen maakt pijnlijke vergissing bij opening VI: 'Dat is niet je vrouw?' (video)
10:00Fred van Leer verwacht al jaren dat deze BN'er meedoet aan Make Up Your Mind: 'Vorig jaar wist ik het zeker'