TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
De afgelopen jaren bleek Beste Zangers al een springplank voor jong, aanstormend talent. Davina Michelle, Sarita Lorena en Karsu Dönmez braken dankzij het muziekprogramma door bij het grote publiek en dat zou dit seizoen zomaar ook kunnen gaan gebeuren met Numidia El Morabet.
De zangeres maakte tijdens de opnames in ieder geval een verpletterende indruk op haar collega-artiesten. Zo voorspelde Douwe Bob dat de 23-jarige Numidia iedereen weg zou gaan blazen met haar krachtige stem.
In deze aflevering neemt Numidia plaats op de bank naast presentator Jan Smit en laat ze zich trakteren op covers van haar eigen nummers en haar lievelingsmuziek. Tussen de liedjes door vertelt ze hoe ze als Limburgs meisje met Marokkaanse roots hard moest werken voor haar succes.
Beste Zangers is sinds 2 september iedere zaterdag om 20:30 uur te zien bij AVROTROS op NPO1. Deze aflevering is op 30 september te zien.
Vanavond op TV: Sterren in concert: André Hazes in het theater, The masked singer, Rocco & Sjuul
11:46Video: Martien Meiland ziet het skiën niet meer zitten: 'Waarschijnlijk de laatste keer voordat ik ga hemelen'
11:23Woeste Grond en Een Huis Vol zijn maandag en dinsdag niet te zien en dit is de reden
10:29Alex uit OML kiest voor risicovolle operatie: 'Het is alles of niets'
10:12Zo vieren de Een Huis Vol-gezinnen kerst: tradities, gezelligheid en familietijd