TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Meer dan vijftien jaar geleden begon Matthijn Buwalda zijn muzikale carrière met optredens in kerken. Met zijn missie om mensen te verbinden, inspireren en ontroeren door middel van muziek toerde Buwalda voor het eerst in 2012 langs de Nederlandse theaters.
Nu zit de 41-jarige singer-songwriter als hoofdartiest op de bank bij Beste Zangers. Hij noemt zichzelf naast muzikant een gepassioneerd verhalenverteller.
Buwalda krijgt zijn muziek voor het eerst op een bijzondere manier te horen: gezongen door zijn collega-muzikanten. “Het is een fantastisch podium voor mijn liedjes. Muziek en verhalen staan centraal. Dat past heel goed bij mij”, vertelt hij aan het Nederlands Dagblad. “Ik hoop dat mijn liedjes op deze manier verder op reis mogen gaan.”
Deze aflevering van Beste Zangers is op zaterdag 28 september 2024 om 20:30 uur te zien op NPO 1.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Op deze datum start het nieuwe seizoen van De Bachelorette
10:18De TV van gisteren: The Voice blijft overeind tegenover overheersende Olympische Winterspelen
09:44Olcay Gulsen kondigt huwelijk aan tijdens mediarel met ex Ruud de WIld
09:23Productie Woeste Grond houdt auditiedag voor nieuw talent
09:09Vandaag inside buitengewoon kritisch op Bram Bakker na Javier Guzman incident