TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Meer dan vijftien jaar geleden begon Matthijn Buwalda zijn muzikale carrière met optredens in kerken. Met zijn missie om mensen te verbinden, inspireren en ontroeren door middel van muziek toerde Buwalda voor het eerst in 2012 langs de Nederlandse theaters.
Nu zit de 41-jarige singer-songwriter als hoofdartiest op de bank bij Beste Zangers. Hij noemt zichzelf naast muzikant een gepassioneerd verhalenverteller.
Buwalda krijgt zijn muziek voor het eerst op een bijzondere manier te horen: gezongen door zijn collega-muzikanten. “Het is een fantastisch podium voor mijn liedjes. Muziek en verhalen staan centraal. Dat past heel goed bij mij”, vertelt hij aan het Nederlands Dagblad. “Ik hoop dat mijn liedjes op deze manier verder op reis mogen gaan.”
Deze aflevering van Beste Zangers is op zaterdag 28 september 2024 om 20:30 uur te zien op NPO 1.
Engeland en Argentinië staan vanavond tegenover elkaar in de tweede halve finale van het WK voetbal 2026.
Geïrriteerde Casper in De Bondgenoten: 'Je moet niet zo snauwen naar mij'
11:55De 5 beste programma's om deze week te streamen
10:39Wanneer begint het tweede seizoen van De Hygiënepolitie?
10:00Karsu Dönmez is groot fan van dít tv-programma: 'Dat doet hij zo leuk'
09:45Jolande en Barbara uit Ik Vertrek krijgen eigen realityserie