TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Meer dan vijftien jaar geleden begon Matthijn Buwalda zijn muzikale carrière met optredens in kerken. Met zijn missie om mensen te verbinden, inspireren en ontroeren door middel van muziek toerde Buwalda voor het eerst in 2012 langs de Nederlandse theaters.
Nu zit de 41-jarige singer-songwriter als hoofdartiest op de bank bij Beste Zangers. Hij noemt zichzelf naast muzikant een gepassioneerd verhalenverteller.
Buwalda krijgt zijn muziek voor het eerst op een bijzondere manier te horen: gezongen door zijn collega-muzikanten. “Het is een fantastisch podium voor mijn liedjes. Muziek en verhalen staan centraal. Dat past heel goed bij mij”, vertelt hij aan het Nederlands Dagblad. “Ik hoop dat mijn liedjes op deze manier verder op reis mogen gaan.”
Deze aflevering van Beste Zangers is op zaterdag 28 september 2024 om 20:30 uur te zien op NPO 1.
Hinke en Giovanni delen groot nieuws vlak voor start nieuw seizoen MAFS
13:27Regisseur Het Perfecte Plaatje spaart RTL Tonight niet na grote blunder
10:40Van Groningen naar Colombia: Ewout Genemans werkt aan nieuw tv-project
10:16Nog in de stemming? Op deze datum zie je The Passion Hemelvaart
09:42Video: Reis van Erica Terpstra voor nieuwe aflevering(en) staat gepland