TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Meer dan vijftien jaar geleden begon Matthijn Buwalda zijn muzikale carrière met optredens in kerken. Met zijn missie om mensen te verbinden, inspireren en ontroeren door middel van muziek toerde Buwalda voor het eerst in 2012 langs de Nederlandse theaters.
Nu zit de 41-jarige singer-songwriter als hoofdartiest op de bank bij Beste Zangers. Hij noemt zichzelf naast muzikant een gepassioneerd verhalenverteller.
Buwalda krijgt zijn muziek voor het eerst op een bijzondere manier te horen: gezongen door zijn collega-muzikanten. “Het is een fantastisch podium voor mijn liedjes. Muziek en verhalen staan centraal. Dat past heel goed bij mij”, vertelt hij aan het Nederlands Dagblad. “Ik hoop dat mijn liedjes op deze manier verder op reis mogen gaan.”
Deze aflevering van Beste Zangers is op zaterdag 28 september 2024 om 20:30 uur te zien op NPO 1.
Raymond Mens maakt debuut als presentator in Nieuws van de Dag
17:36Pauw & De Wit straks ook elke zondag te zien
15:34Milan van Waardenburg deelt eerste beelden van The Passion 2026
15:16Kapingen centraal in indringend tweede deel van Twee Kanten van één Geschiedenis
14:22Waar blijven de meubels van De Bondgenoten? Mysterie ontrafeld