TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Estavana Polman brengt opnieuw een wens van Henny Huisman in vervulling in het slot van Beter Laat dan Nooit. Hij wilde tijdens de reis een openbare crematie meemaken - wat gebeurde in de vorige aflevering - en de Mount Everest zien. Voordat Huisman en de rest van het gezelschap het vliegtuig naar Nederland pakken, vliegen ze per helikopter boven de hoogste berg van de wereld.
Op hun laatste reisdag blikken ze ook terug op het Azië-avontuur en spelen ze een potje cricket. In Nederland mag de sport dan bekendstaan als een suffe bezigheid, in Nepal juicht het hele volk het nationale mannen- en vrouwenteam juist toe. Tijdens de eerste helft van de vorige eeuw was het balspel er nog lang niet zo populair. Toen was het alleen weggelegd voor de elite.
Beter Laat dan Nooit is nog tot deze 11 oktober iedere woensdag om 20:30 uur te zien op SBS6. Terugkijken kan via KIJK.nl
Beau neemt afscheid van RTL Tonight: 'Toch wel een beetje een bevrijding'
16:05Op deze datum zie je de registratie van Concert at Sea 2026
14:41Kaj Gorgels en Jessie Jazz Vuijk voor de tweede keer ouders geworden
14:27'Een Huis Vol pas eind van de zomer terug'
13:58Voor de startlichten uitgaan: Olav Mol en Jack Plooij blikken vooruit op elke GP