TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Estavana Polman brengt opnieuw een wens van Henny Huisman in vervulling in het slot van Beter Laat dan Nooit. Hij wilde tijdens de reis een openbare crematie meemaken - wat gebeurde in de vorige aflevering - en de Mount Everest zien. Voordat Huisman en de rest van het gezelschap het vliegtuig naar Nederland pakken, vliegen ze per helikopter boven de hoogste berg van de wereld.
Op hun laatste reisdag blikken ze ook terug op het Azië-avontuur en spelen ze een potje cricket. In Nederland mag de sport dan bekendstaan als een suffe bezigheid, in Nepal juicht het hele volk het nationale mannen- en vrouwenteam juist toe. Tijdens de eerste helft van de vorige eeuw was het balspel er nog lang niet zo populair. Toen was het alleen weggelegd voor de elite.
Beter Laat dan Nooit is nog tot deze 11 oktober iedere woensdag om 20:30 uur te zien op SBS6. Terugkijken kan via KIJK.nl
Vanavond op TV: Ik vertrek XL, Miljoenenjacht, The Hangover
06:00Zo mis je geen moment van het nieuwe spelprogramma Watch Your Back
06:00Drama-alert: House of Villains is nu te streamen bij Videoland
01:05Komende week in GTST: Verbale vuurspuwerij en de kwistige klikspanen
15:05Familie Bakhcha uit Een Huis Vol opnieuw overladen met kritiek: 'Wat een leegte'