TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Estavana Polman brengt opnieuw een wens van Henny Huisman in vervulling in het slot van Beter Laat dan Nooit. Hij wilde tijdens de reis een openbare crematie meemaken - wat gebeurde in de vorige aflevering - en de Mount Everest zien. Voordat Huisman en de rest van het gezelschap het vliegtuig naar Nederland pakken, vliegen ze per helikopter boven de hoogste berg van de wereld.
Op hun laatste reisdag blikken ze ook terug op het Azië-avontuur en spelen ze een potje cricket. In Nederland mag de sport dan bekendstaan als een suffe bezigheid, in Nepal juicht het hele volk het nationale mannen- en vrouwenteam juist toe. Tijdens de eerste helft van de vorige eeuw was het balspel er nog lang niet zo populair. Toen was het alleen weggelegd voor de elite.
Beter Laat dan Nooit is nog tot deze 11 oktober iedere woensdag om 20:30 uur te zien op SBS6. Terugkijken kan via KIJK.nl
Dit zijn de tv-aanraders van Woeste Grond-actrice Peggy Vrijens: 'Deze serie vond ik geweldig gemaakt'
09:36Video: Maxime Meiland over plannen bij RTL: ‘Mensen gaan verrast zijn’
09:22Alles wat we weten over het vierde seizoen van Dag & Nacht
09:19Dit heftige gerucht gaat nu al rond over De Bondgenoten
08:35De TV van gisteren: Salar gaat flink over de tong bij kijkers van De Bondgenoten