TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Hoe gaat het inmiddels met de deelnemers aan Beter!? Antoinette Hertsenberg zoekt ze op.
De 41-jarige volkswijker Tony rookt al sinds zijn dertiende zware shag en verplaatst zich al een tijdje per scootmobiel door Deventer. Hij woont samen met zijn vrouw Natasja, ook een stevige roker, en hun zoontje Tony junior. Het liefst zou Tony lekker met zijn zoontje kunnen spelen en ravotten zonder buiten adem te raken. Dat is zijn belangrijkste motivatie om flink aan zijn gezondheid te gaan werken. Hij heeft het plan opgevat de Holterberg op te fietsen. Dat is nogal een uitdaging; de fietsroutes daar zijn namelijk behoorlijk steil.
Ook Sevda moet van de gezondheidscoaches aan de slag. Ze adviseren haar om een baan te gaan zoeken. Dat zorgt bij de alleenstaande moeder voor de nodige stress en spanning.
Vanavond staat er een absolute kraker op het programma van het WK voetbal 2026. Portugal en Spanje treffen elkaar in de achtste finales, terwijl later in de nacht ook gastland Verenigde Staten weer in actie komt tegen België.
Vanavond op TV: Dertigers, Flikken Gent, Samaritan
06:00Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
11:46Ewout Genemans onthult startdatum van nieuw seizoen Ewout:
10:36Monique Hansler laat van zich horen vanuit Spanje: 'Zo angstig'