TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Hoe gaat het inmiddels met de deelnemers aan Beter!? Antoinette Hertsenberg zoekt ze op.
De 41-jarige volkswijker Tony rookt al sinds zijn dertiende zware shag en verplaatst zich al een tijdje per scootmobiel door Deventer. Hij woont samen met zijn vrouw Natasja, ook een stevige roker, en hun zoontje Tony junior. Het liefst zou Tony lekker met zijn zoontje kunnen spelen en ravotten zonder buiten adem te raken. Dat is zijn belangrijkste motivatie om flink aan zijn gezondheid te gaan werken. Hij heeft het plan opgevat de Holterberg op te fietsen. Dat is nogal een uitdaging; de fietsroutes daar zijn namelijk behoorlijk steil.
Ook Sevda moet van de gezondheidscoaches aan de slag. Ze adviseren haar om een baan te gaan zoeken. Dat zorgt bij de alleenstaande moeder voor de nodige stress en spanning.
Na de openingswedstrijd van het WK voetbal 2026 staat op vrijdag 12 juni de eerste volledige speeldag op het programma. Voetbalfans kunnen zich opmaken voor twee interessante groepsduels.
Anniko van Santen presenteert AVROTROS Triviant
09:21NPO en Disney+ slaan handen ineen voor Nederlandse versie van Wolven
08:57Raymond Mens reist tijdens het WK af naar Amerika voor Vandaag Inside en De Oranjezomer
08:55Terugkijken: De hoogtepunten van de muzikale openingsceremonie van het WK voetbal
07:31De TV van gisteren: WK voetbal domineert de kijkcijfers