TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Hoe gaat het inmiddels met de deelnemers aan Beter!? Antoinette Hertsenberg zoekt ze op.
De 41-jarige volkswijker Tony rookt al sinds zijn dertiende zware shag en verplaatst zich al een tijdje per scootmobiel door Deventer. Hij woont samen met zijn vrouw Natasja, ook een stevige roker, en hun zoontje Tony junior. Het liefst zou Tony lekker met zijn zoontje kunnen spelen en ravotten zonder buiten adem te raken. Dat is zijn belangrijkste motivatie om flink aan zijn gezondheid te gaan werken. Hij heeft het plan opgevat de Holterberg op te fietsen. Dat is nogal een uitdaging; de fietsroutes daar zijn namelijk behoorlijk steil.
Ook Sevda moet van de gezondheidscoaches aan de slag. Ze adviseren haar om een baan te gaan zoeken. Dat zorgt bij de alleenstaande moeder voor de nodige stress en spanning.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Video: Vandaag Inside-heren gaan stuk om hilarische beelden koning Willem-Alexander
10:00De tv-aanraders van drievoudig Olympisch kampioen Marianne Timmer: 'Dít mis ik op tv'
09:45Dit zijn de deelnemers van De Slimste Mens 2026
09:22Het Sinterklaasjournaal deelt cryptische boodschap
09:05De serie van Yousef Gnaoui en Pepijn Lanen maakt op deze datum zijn opwachting op tv