TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Als Better than ever iets heeft bewezen, is het dat succes in de muziekwereld van meer afhangt dan een platencontract en een talentenjacht. Dat onderstrepen Iris Kroes en Jim van der Zee. Ze wonnen elk voor de ogen van miljoenen kijkers The voice of Holland, maar de grote doorbraak bleef voor beiden uit.
Kroes, bekend door haar harpspel, verdiende tot corona uitbrak de kost als zangeres op cruiseschepen. Van der Zee imponeerde met zijn diepe, gevoelige stem maar was zo ongelukkig in de spotlights dat hij koos voor een anoniem bestaan als postbezorger.
Samen met Jai Wowor, Yuli Minguel, Stefan de Roon, Irma van Pamelen en Leon Sherman laten ze weer van zich horen. Waylon en Martijn Krabbé staan klaar om hen als vanouds te laten stralen op het podium.
Malgosia geeft toe dat ze intiem is geweest met Joey in House of Villains: ‘Genoeg aanwijzingen’
10:55Tommy van Lent krijgt de volle laag van de groep in No Way Back VIPS: ‘Je mist een hersencel’
09:27Linda de Mol laat zich uit over nieuw seizoen Gooische Vrouwen
08:04De TV van gisteren: Winter Vol Liefde-kijkers gaan bijna over hun nek van ‘culinaire’ maaltijd Hans
23:29Mike Hansler geeft eerste tv-interview met vriendin Veerle