TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Als Better than ever iets heeft bewezen, is het dat succes in de muziekwereld van meer afhangt dan een platencontract en een talentenjacht. Dat onderstrepen Iris Kroes en Jim van der Zee. Ze wonnen elk voor de ogen van miljoenen kijkers The voice of Holland, maar de grote doorbraak bleef voor beiden uit.
Kroes, bekend door haar harpspel, verdiende tot corona uitbrak de kost als zangeres op cruiseschepen. Van der Zee imponeerde met zijn diepe, gevoelige stem maar was zo ongelukkig in de spotlights dat hij koos voor een anoniem bestaan als postbezorger.
Samen met Jai Wowor, Yuli Minguel, Stefan de Roon, Irma van Pamelen en Leon Sherman laten ze weer van zich horen. Waylon en Martijn Krabbé staan klaar om hen als vanouds te laten stralen op het podium.
Partnerbijdrage
In een nieuwe aflevering van Kasteel Gekocht, Wat Nu? gaan de zes stellen verder met hun Franse avontuur, waarbij dromen en tegenslagen hand in hand gaan. Het wordt opnieuw duidelijk hoeveel er komt kijken bij het kopen van een kasteel.
Linda de Mol presenteert nieuwe quizshow Postcode Loterij In de Ring
08:34RTL verplaatst B&B Vol Liefde: De Aftrap
08:00Carlo Boszhard haalt herinneringen op aan Viola Holt: 'Het gemak waarmee zij schakelde, was meesterlijk'
07:58Opsporing Verzocht verhuist naar de maandagavond
07:53De TV van gisteren: Laatste aflevering Chateau Meiland scoort prima kijkcijfers