TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Corrina en Toon Kouwen uit Steenbergen openen met hun kinderen voor de tweede keer de deuren van hun woonwagen in Bij Ons op het Kamp. Na een succesvol vorig seizoen is het gezin voor de kijkers onmisbaar geworden in het realityprogramma. “De reacties zijn nog warmer dan we hadden gehoopt.” vertelt Corrina na haar televisiedebuut aan het Algemeen Dagblad. “We zijn een chaotisch gezin en er gebeurt van alles. Dat is leuk om naar te kijken, denk ik.”
Terwijl Corrina haar schoonheidssalon runt en Toon zijn onderneming draaiende houdt, proberen ze de vooroordelen over woonwagenbewoners uit de wereld te helpen. "Dat is het fijne aan dit programma: het negatieve beeld van kampers verdwijnt naar de achtergrond en het mooie van onze cultuur wordt begrepen.”
Bij Ons op het Kamp is iedere donderdag vanaf 20:30 uur te zien op RTL 5.
Twee Europese toplanden staan vanavond tegenover elkaar in de kwartfinales van het WK voetbal. Spanje en België beschikken allebei over een selectie vol sterren, waardoor alle ingrediënten aanwezig zijn voor een boeiende krachtmeting.
Tobias Camman deelt emotionele post na laagste cijfer ooit in Het Perfecte Plaatje op Reis
11:13Beau vertrekt, maar Anouk blijft: kijkers De Bondgenoten gaan los
10:19Estavana Polman hint op Beter Laat Dan Nooit-versie met Wilfred, Johan en René
09:15De TV van gisteren: ruim 2,2 miljoen kijkers zien WK-avontuur voor Marokko eindigen
09:06Schema halve finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden en uitslagen