TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Verwacht geen ingewikkelde recepten in Bij Van Boven thuis. Eerder zei Yvette van Boven in Televizier: “Ik gebruik het liefst doodgewone ingrediënten, zoals doperwten en eieren, en geef daar een twist aan. Koken draait om toegankelijkheid en eenvoud.”
In de eerste van drie afleveringen vanuit haar dijkwoning in Amsterdam-Noord is het feest: er is een baby geboren in de straat. De kok maakt een opkikkertje voor de kersverse moeder, een niet te ingewikkelde, versterkende drank. De courgettecake voor de kraamvisite is verrassend, maar zeker niet lastig te bakken.
“Recepten moeten goed te doen zijn, anders beginnen de mensen er niet aan. Maar ze bevatten wel een draai, door een ingrediënt net even anders aan te pakken, om mensen anders naar eten te laten kijken.”
Bij van boven Thuis is op woensdag 22 januari 2025 om 20:30 uur te zien op NPO 2.
Vanavond op TV: Alpha 00, Moordfeest, Like a Boss
11:43Jutta Leerdam staat pers alsnog te woord na kritiek: 'Ongepast en onacceptabel'
11:09Johan Derksen vol lof over Soundos El Ahmadi: 'Die Belg zat het te bagatelliseren'
10:11Andrea Bocelli zingt sterren van de hemel bij openingsceremonie Olympische Spelen
10:00Mark Tuitert heeft alle vertrouwen in de vrouwen op de Olympische Winterspelen 2026